Benim Araca Bu Lastik Alınır mı?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir eğer bu lastiği internet aracılığı ile alacaksan firmanın (*Montaj Servislerimizin 3'ü Avrupa 1'i Anadolu yakasındadır.) yaptığı uyarıyı da dikkate al. Ben de bir arkadaşın gazına gelip bir firma aracılığı ile piyasadan daha hesaplı fiyata lastik almıştım ama sök tak işleri ve balans için para ödeyince lastikler piyasa fiyatlarından daha pahalıya mal olmuştu :)

Evet abi birde işin o kısmı var sadece sökmek takmak için 20 Tl diyenler sanırım bunun için 80 TL alırlar gibi geliyor bana.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petlas pt 515 1 sene kullandım lastiğin en ufak bir olumsuz yönünü görmedim. lastiğin güneşte rengi mavimsi olurdu. lastikçiden duymuştum iyi lastiğin rengi böyle olur demişti ama sallamışta olabilir :D
ne virajlara dalardım en ufak ciyakladığını bile bilmiyorum yazın en sıcağında bile. ankaradan geredeye giden yolda hız limitlerinin çok üstüne çıkarak en ufak güvensizliğini hissetmiyordum . yağmurlu havada fren mesafeside gayet iyiydi...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
petlas pt 515 1 sene kullandım lastiğin en ufak bir olumsuz yönünü görmedim. lastiğin güneşte rengi mavimsi olurdu. lastikçiden duymuştum iyi lastiğin rengi böyle olur demişti ama sallamışta olabilir :D
ne virajlara dalardım en ufak ciyakladığını bile bilmiyorum yazın en sıcağında bile. ankaradan geredeye giden yolda hız limitlerinin çok üstüne çıkarak en ufak güvensizliğini hissetmiyordum . yağmurlu havada fren mesafeside gayet iyiydi...

Bende uzunca süre petlas kullandım ama bu son aldım lastikten gram tat alamadım en ufak frene basmam da ötmeye başladı. Önümdeki sürücüler bile duramadığımı sanıyordu. Ama daha önce de aynı markanın aynı ürününü kullandım ama bu kadar berbat değildi. Lastiği bozmuşlar sanki. :(

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiğin mavileşmesi benim tırdaki yeni lastiklerde olmuştu :D
lastiğin başında 30 kişi topşlandı artık lacivertmi lastik yapılıyor diye,el sürünce tebeşir tozu gibi masmavi oluyordu elin.. 2 . gün sonu geçti...
ve genelde kum ocağından çıktıktan sonra oradaki suya değince mavileşiyor nedendir bilinmez ?normal suda birşey olmuyordu...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim lastikler yazın güneşte öyle oluyordu. en ufak yüzeyinde kılcal çatlak falan yoktu. devamlı arap sabunuyla silerdim zaten...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nadir abi yeni aldığımız vectradada starmaxx var oda petlasın. bu lastiklerde yeni alınmış daha 1 sene ancak olmuş fazla km'de yapmamış zaten. starmaxx sadece petlasasa göre biraz daha sert gibi geldi. yol seside biraz fazla. ama bunlarda iyi fren mesafesinde. antalyadan gelirken baya zorladım o giden geri gelmez dağımıdır nedir orada :D corollanın biri yanlayarak yanımdan geçiyordu hemde 2013 yeni kasa :D benim düldülen ufak sıkıntı yaratmadı bana lastiklerin katkısı büyük ama...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nadir abi takma antin kuntin lastikleri...bu petlas çatlas filan lastik yerine koymayın bunları :D:D
lastik alın kauçuk olsun plastik olmasın :D