Benim arabam en güzeli diyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TR sınırları içerisinde en iyi araba devlete en az para kaptıran arabadır, mtv si ve yakıtı düşük olan, o yüzden 1.3 cdti astra ve corsadan asla şaşmam...

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
En Son aldığım aracı kesinlikle baş köşeye koydum :) opel başka bir tutku.evde iki araba oldu ikiside opel amacıma ulaştım ama en güzeli benim arabam :D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım hala günümüz coupelerine kafa tutabilecek bir kasaya sahip ya da bana öyle geliyor calibramı tek gecerim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çok araca bindim çok araçların özelliği çok fazla olabilir ama arkada reno 12 TX ler var böyle araba görmedim... resmen yerli hamır :D dağ taş dayanmaz eğer imkanım olsa sıfır çıksa alır binerim...

Resim alıntı...

220075_1.jpg

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç öyle kesin ve iddialı konuşmam ama bu aracım 2. Corsam, kısmetse bir kaç ay içerisinde vedalaşması çok zor olsada bu Corsamıda satmayı planlıyorum, ancak şöyle bi durum var, yerine yine yeniden Corsa alacağım. Aşağı yukarı konu başlığındaki düşünceyle aynı sayılır. :D Özellikle bu C kasa Corsaları nedense bi acayip seviyorum, vazgeçemiyorum Corsadan..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu kısmına sesli güldüm abi, saygılar. :D

Eyvallah... ama şu site içinde teknolojinin dibinin kulllanıldığı araçlar var arkadaş ama bu reno kadar olamıyorlar... sıfır sorun al dağa taşa git :) burada aracı olan arkadaşlar yaza bilir mi? benim aracım da gider diye... ama bu gider... fark etmez... yol olsun yeter yol olmasa da sorun değil o yolu bulur :rakir::rakir::rakir:

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah... ama şu site içinde teknolojinin dibinin kulllanıldığı araçlar var arkadaş ama bu reno kadar olamıyorlar... sıfır sorun al dağa taşa git :) burada aracı olan arkadaşlar yaza bilir mi? benim aracım da gider diye... ama bu gider... fark etmez... yol olsun yeter yol olmasa da sorun değil o yolu bulur :rakir::rakir::rakir:
Çorum kaloriferi olmazsa olmaz ama abi. :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Çorum kaloriferi olmazsa olmaz ama abi. :D

Aynen öyle... onun yeri başka burada çorum kaloriferi kadar ısıtacak klima daha icat edilmedi :D vay gazı bitti vay suyu bitti işi olmaz acıyorsun düğmeyi içerisi anında Antep hamamına dönüyor :D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok o sensör bozuk yok bu sensör bozuk, motor arıza lambası yanıyo bilmem ne derdi de yok demi abi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...