beni kimse tebrik etmeyecek mi :)

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tebrik ediyorum kardes allah kaza bela vermsın bizim ankaradan bmw de orda supra motorlu gıne cıldırtmıs oda asfaltı :)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yigit Tebrikler.İşim geregi Bugun İçerenkoy Carrefour Bimekse Gittim.Orda ÇalışanlardanBiriyle Araba Muhabbetimiz olmuştu Sizin Arabaları Anlatmıştım.İnanamamıştı pek.Bugun Gittim Konuşurken Körfeze Gttinmi Diye SOrdu Yok Dedim Gidemedim.Bende Gidemedim DEli Corsalar Varmış İyi Yürümüşler dedi.anlatıgın Araba Varmıydı Dedi DEdim Vardı.Ünümüz Yayılıyor Hızlıca :)

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
Yigit Tebrikler.İşim geregi Bugun İçerenkoy Carrefour Bimekse Gittim.Orda ÇalışanlardanBiriyle Araba Muhabbetimiz olmuştu Sizin Arabaları Anlatmıştım.İnanamamıştı pek.Bugun Gittim Konuşurken Körfeze Gttinmi Diye SOrdu Yok Dedim Gidemedim.Bende Gidemedim DEli Corsalar Varmış İyi Yürümüşler dedi.anlatıgın Araba Varmıydı Dedi DEdim Vardı.Ünümüz Yayılıyor Hızlıca :)

bmw ile kalkmadan once dedim ben 5,40 la kalktım gelemedi pesimdem. o da hafifce tebessüm etti. bmwpassion forum sitesine olayı yazmıs sonuna da inanmamıştım ama gercekten de dediği gibiymiş diye de yazmıs. helal olsun cocuqa neyse onu yazmıs. ama bu cocuqun bmwsi 5,40 ı gecer daha basarili. bu arada bmwpassion sitesinden konuyu silmisler :p

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
At binicisine göre kişnermiş.
Başarılarının devamı dileği ile tebrikler.:alkis:

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrikler

escaldes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmitte izlerken çok gururlardım bir opelci olarak... =) opel ailesi olarak tüm arkadaşlarımın adına seni tekrardan tebrik ediyoruz.