beni kimse tebrik etmeyecek mi :)

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
tesekkür ederim kardesim. onemli olan kupa değil yeter ki gonuller OPEL olsun ;)
---
23.03.2008 de oldu yarıslar. grup 3 e kadar stok girdi bildiqim kadarıyla. sonrasının ismi stok arabalar ama hic biri stok değildi. başarılı bi organizasyondu ama hak yenildi biraz. mesela bizim grupta 1.4 polo vardı benzinli. girebilir mi diye sordular evet dedik ama araba modlu cıktı. yani normal yolda zor zor gectiğim c4 (modlu 170 hp) orda polo ya 3-4 boy farkla yenildi. cocuk solemiyo ama dısardan solenenlere gore unluymus o arac. boş değilmiş yani. diğer corsa c 1.7 miz GTI ların grubuna girdi. giriste kimse bise demedi. yarıs basladığında herkes itiraz etti o arabada turbo var diye. ilk gti lar kalktı. son 3-4 gti kaldı, ondan sonra bizim dieseli aldılar. ama kalanlar en iyileriydi. bir de 2 den 3 yerine 1. vitese atınca bizimki direk elendi. bu da hic hos olmadı. sanıyorum ki normal devam etseydi o yarıs 2 kupamız olabilirdi. ust grup 1.sine teklif ettim kalkalım diye ama kabul etmediler. saqlik olsun dedik bizde..

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrikler başarılarınız devamı dileğiyle

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkür ederim kardesim. onemli olan kupa değil yeter ki gonuller OPEL olsun ;)
---
23.03.2008 de oldu yarıslar. grup 3 e kadar stok girdi bildiqim kadarıyla. sonrasının ismi stok arabalar ama hic biri stok değildi. başarılı bi organizasyondu ama hak yenildi biraz. mesela bizim grupta 1.4 polo vardı benzinli. girebilir mi diye sordular evet dedik ama araba modlu cıktı. yani normal yolda zor zor gectiğim c4 (modlu 170 hp) orda polo ya 3-4 boy farkla yenildi. cocuk solemiyo ama dısardan solenenlere gore unluymus o arac. boş değilmiş yani. diğer corsa c 1.7 miz GTI ların grubuna girdi. giriste kimse bise demedi. yarıs basladığında herkes itiraz etti o arabada turbo var diye. ilk gti lar kalktı. son 3-4 gti kaldı, ondan sonra bizim dieseli aldılar. ama kalanlar en iyileriydi. bir de 2 den 3 yerine 1. vitese atınca bizimki direk elendi. bu da hic hos olmadı. sanıyorum ki normal devam etseydi o yarıs 2 kupamız olabilirdi. ust grup 1.sine teklif ettim kalkalım diye ama kabul etmediler. saqlik olsun dedik bizde..

Tebrikler bize...... Bizde 2.0 kategorisinde Birinci olduk ( HONDA Sİ) İZMİRDEN gönül isterdi opelle yarısa gırmek ama ne yapalım ..
Bir opelci olarak seni canı gonulden kutluyorum ve Tebrik ediyorum
tebrik ederim dostlar...allah debriyaj balatanıza benzin pompanıza şanzumanınıza kısaca aracınıza ve sizlere zeval vermesin..
başarınızla gurur dyduk..

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teßrik ederim arkadaşLar ßende oLsaydım £minim bi derecede ben getircektim ama geç haberim oldu. ßu arada 1.4 benzinLi poLo dediğin mavi ve dış görüntüsü epey bi modLu poLomuydu...¿

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tebrikler aracın görünüşü kadar gidişi de dehset demek ki:) tekrar tebrikler

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
Teßrik ederim arkadaşLar ßende oLsaydım £minim bi derecede ben getircektim ama geç haberim oldu. ßu arada 1.4 benzinLi poLo dediğin mavi ve dış görüntüsü epey bi modLu poLomuydu...¿

evet kardesim aynen oleydi. bu arada lastiqi 2. viteste yakim dedim. tork cok fazla olduqu icin debriyaj dayanmadı baya bi yaktık orda. o yuzden di saniyorum ki bmw ile arayı fazla acamadım. 4. viteste bariz bariz kacırıyodu yani yarısta..

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu nereye acsam diye bakındım ama en uyqun burayı buldum. tamam o kadar cok araba olmayabilir ama (pek sevmem bmwleri) bi tane bmw vardı. 3.20d 200hp 380nm gucunde. en cokta ona sevindim zaten. arkadas 2.lik kupasını almadan gitti. herneyse işte sonucta Opel Corsa C gruptan cıktı, o da yeterli heralde bize ;) sayqılar..

dostum seni tebrik ediyorum hem sag gidis hem sol gidiste iyi gectin bmw yi adam harbi uyuz olmustur ben cok begendim :alkis: :good: severek izledim bmw madara oldu:D