BDP'linin evinden BOMBA çıktı !

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Bana ne komik geliyor biliyormusunuz?Bu vatan hainleri istedikleri gibi at koştururken, basın toplantısında kaplan kesilenler meclis kürsüsüne çıkmaya bile cesaret edemiyorlar.Etrafında kendi şakşakçıları ve sadece basın varken kaplan kesiliyorlar.Bu vatan hainleri ülkeye nifak tohumları ekerken, herkesin derdi 12 eylül 28 şubat darbe ergenekon balyoz muhtura falan.Terörün ne duruma geldiği meclisteki tek bir milletvekilinin umrunda bile değil.Kürdistan kurulsa kılları kıpırdamaz.Tek dertleri günlük olayları şakşakçılarımıza janjanlayalım, askeri terörist ilan edelim, nasılsa bunları yer bize oy verirler.Tek bir partiden değil, meclisteki 4 partiyi birden kastediyorum.Bir kişi de çıksın desin ki, benim partim son 9 senedir terörle mücadele için şunu yaptı.
hapse atılıp çocuğumun yetim kalmasını istemediğim istemiyorum o nedenle yorum yapmayacam nede olsa demokrasi ve düşünce özgürlüğünün tavan yaptığı bir ülkede yaşıyoruz.her seçim olduğu gibi sözümü yine sandıkta söyleyecem:mad:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hapse atılıp çocuğumun yetim kalmasını istemediğim istemiyorum o nedenle yorum yapmayacam nede olsa demokrasi ve düşünce özgürlüğünün tavan yaptığı bir ülkede yaşıyoruz.her seçim olduğu gibi sözümü yine sandıkta söyleyecem:mad:

Sandık işi hava civa.Seçim geceleri milletin sırtında daha sayımlar bitmeden taşıdığı sandıklar gördük.Hiç bir sonuç yok.Adama soruyosun kime oy verdin?Bana şu işarete bas mühürü sana kömür getircem dedi muhtar diye cevap veriyo sana.Kime niye oy verdiğini bilmiyo.Adama kime oy verdin diyosun, falancaya.Arkadaş sen eski namlısın karşıt görüşte diyorum, 1000 tl para verdi herif akşama rakı içeceğim diyor.Buyrun size yüksek seçim demokrasisi standartları :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aysun Kayacı boşver takma kafanı, ben seni iyi anlıyorum.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sandık işi hava civa.Seçim geceleri milletin sırtında daha sayımlar bitmeden taşıdığı sandıklar gördük.Hiç bir sonuç yok.Adama soruyosun kime oy verdin?Bana şu işarete bas mühürü sana kömür getircem dedi muhtar diye cevap veriyo sana.Kime niye oy verdiğini bilmiyo.Adama kime oy verdin diyosun, falancaya.Arkadaş sen eski namlısın karşıt görüşte diyorum, 1000 tl para verdi herif akşama rakı içeceğim diyor.Buyrun size yüksek seçim demokrasisi standartları :)

8 çocuğu ve 2 karısıyla bir adam, gözümün önünde oy kullandı. Hepsinde de paravanın arkasında iki kişi vardı. Çocuklar özürlüydü. Sonuçta 1 adam 11 oy kullanmış oldu. Adı da demokrasi hatta ileri demokrasi oldu.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 çocuğu ve 2 karısıyla bir adam, gözümün önünde oy kullandı. Hepsinde de paravanın arkasında iki kişi vardı. Çocuklar özürlüydü. Sonuçta 1 adam 11 oy kullanmış oldu. Adı da demokrasi hatta ileri demokrasi oldu.

Genç bakış programında bir ünüversite öğrencisi ''biz oyların peynire kömüre verildiğini zaten biliyoruz'' dediğinde sunucu Türk halkı kömüre eynire oy verecek kadar aptal değildir demişti :) Ne denir ki :)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Genç bakış programında bir ünüversite öğrencisi ''biz oyların peynire kömüre verildiğini zaten biliyoruz'' dediğinde sunucu Türk halkı kömüre eynire oy verecek kadar aptal değildir demişti :) Ne denir ki :)
Artık bir çok insan kim karnımı doyurursa oyumu ona veririm diyor adına ne derseniz deyin ama maalesef bizim ülkenin bir gerçeği bu.bilinçli ülkesinin sorunlarına duyarlı,düşünen insanın 1 oy'u annesi babasının okuma yazma bilmediği insanın da 3-5 oyu oluyor.seçmen profili böyle olursa sonuçta bu olur.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ne yalan söylim.Herkes halinden o kadar memnun ki, hiç bir şey dedirtmiyorlar.Bende artık umursamıyorum.Bazen düşünüyorum, terörün en yoğun yaşandığı zamanlardan birinde askerlik yaptım.Kim için orada mermilerin arasında vatan savunmuşuz?Ellerine geçen ilk fırsatta sırf menfaatleri uğruna şehidinin atasının kanını çiğneyebilecek bir toplum için mi!Ne tesadüf değil mi, abd ve ab baskısını en çok hissettiğimiz ve belgelendiği bu dönemde, saın cumhurbaşkanımız ingiltere kraliyet sarayında, avrupa ülkelerinin ülkemizi parçalaması için kapıları açan vahdettinin ağırlandığı salonda ve o zaman çalan müziklerle misafir edildi.Ve ne tesadüftür, orta doğuda kurtuluş mücadelemiz öncesi harita tekrar şekillendi.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Valla ne yalan söylim.Herkes halinden o kadar memnun ki, hiç bir şey dedirtmiyorlar.Bende artık umursamıyorum.Bazen düşünüyorum, terörün en yoğun yaşandığı zamanlardan birinde askerlik yaptım.Kim için orada mermilerin arasında vatan savunmuşuz?Ellerine geçen ilk fırsatta sırf menfaatleri uğruna şehidinin atasının kanını çiğneyebilecek bir toplum için mi!Ne tesadüf değil mi, abd ve ab baskısını en çok hissettiğimiz ve belgelendiği bu dönemde, saın cumhurbaşkanımız ingiltere kraliyet sarayında, avrupa ülkelerinin ülkemizi parçalaması için kapıları açan vahdettinin ağırlandığı salonda ve o zaman çalan müziklerle misafir edildi.Ve ne tesadüftür, orta doğuda kurtuluş mücadelemiz öncesi harita tekrar şekillendi.

Bunları düşünebilen vatandaş sayısı o kadar az ki!

Millet üçkağıtçılık peşinde... Nerden nasıl nemalanırım acaba diyenlerin bunları görmesini bekleyemeyiz zaten.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insanları fakirleştiriyorlar aciz durumu düşürüyorlar muhtaç olsun istiyorlar.ölümü gösterip vereme razı ediyorlar.sonra da erzakla şununla bununla oyunu resmen satın alıyorlar..bu bahsettiğim alt gelir grubuna dahil insanlar bunlar muhtaç edildiklerinden oy veriyorlar.
başka bir kesim var ki onlar kodaman zaten siyasi erkten bolca nemalandıklarından onlar gönüllü olarak veriyor zaten.
başka bir kesime de siyasi olarak bi kısım vaatlerde bulunuyorlar,onlar da aşiret reisi ne derse onun peşinden gidiyor.hoop oylar malum partiye.Aykan kardeşimin bahsettiği örnek göz önüne alınırsa bize demokrasi çok!
evinde bomba var,mensup olduğu siyasi grup belli_???!!?? yazıklar olsun,utanıyorum! elimden bişey gelmemesinden utanıyorum..
toparlıycak olursak: gözü açıp uyanamazsak çok sakat günler bekliyorum 3-5 seneye.Allah sonumuzu hayır eylesin..

Son düzenleme:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et