BDP'linin evinden BOMBA çıktı !

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BDP'li Belediye Başkan Yardımcısı'nın evinin bodrumunda zaman ayarlı bomba bulundu.
Mardin'in Nusaybin ilçesinde BDP'li Belediye Başkan Yardımcısı Saliha Cabadak'ın evinde yapılan aramalarda, bodrum katındaki samanlıkta saklanmış vaziyette, 7.5 kilogram zaman ayarlı bomba ele geçirildi.

Mardin Valiliği'nden yapılan açıklamada, Nusaybin Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında yakalama, arama, el koyma ve inceleme kararı çıkartılan Nusaybin Belediye Başkan Yardımcısı Saliha Cabadak ve kardeşi Derviş Cabadak'ın evine dün gece polis tarafından operasyon düzenlendiği belirtildi.

Açıklamaya göre, evin içinde arama yapan polis, bodrum katında saklanmış vaziyette 7.5 kilo zaman ayarlı bomba ele geçirdi.

Evin diğer bölümlerinde yapılan aramalarda ise çok sayıda Suriye Telekom ibaresi bulunan telefon kartları, cep telefonları, dizüstü bilgisayar, örgütsel dökuman bulundu. Olayla ilgili olarak Derviş Cabadak ve Saliha Cabadak gözaltına alındı.

---- halen demokrasi isteyen kişiler. artık görün ya kimler neler yapıyor. bence bu saatten sonra kimse askere gitmemeli. çünkü dağda arayacak birşey kalmadı ki. herkez gözümüzün önünde herşeyi yapıyor. şehirdekiler belli neden birşey yapılmıyor anlamıyorum. ciddi anlamda artık zorumuza gidiyor.

TolgaTasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ödediğim vergilerin bu ş*r*fsizlere de gittiğini görmek benimde çok canımı sıkıyor açıkçası.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paşaları ve Türk Milliyetcilerini atın ceaevlerine, kafası çalışan ülkesini sevenler, dürüstce çalışıp vergi ödeyenleride atın.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bombaların kullanma kılavuzu bile varmış :)

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paşaları ve Türk Milliyetcilerini atın ceaevlerine, kafası çalışan ülkesini sevenler, dürüstce çalışıp vergi ödeyenleride atın.

paşalar konusunda bişey diyemem ama Türk Milliyetcilerinin ne kadar ızdırap çektiklerini gördük O malum paşalar sayesinde allah ıslah eylesin:mad:

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Büyük ortadoğu planının birer parçası bütün bunlar.

Teröristler serbest, asker derdest.

Amaç belli, Türkiye'de de bir turuncu devrim yapmak.

Bunu görmek lazım artık. Bakın Erbakan'ın sağ kolu bile bu konuda ne diyor:

Milli Görüş’ün öne çıkan isimlerinden Oğuzhan Asiltürk, 'ABD yakında İran’ı işgal edecek. Ancak TSK’da vatansever subaylar buna karşı çıkıyordu. Bu subaylar Ergenekon operasyonlarıyla tutuklatıldı’ dedi.

Milli Görüş'ün öne çıkan isimlerinden Oğuzhan Asiltürk, hükümete karşı darbe yapmakla suçlanarak tutuklanan subayların vatansever ve milliyetçi olduğu belirterek, "ABD yakında İran'ı işgal edecek. Ancak TSK'da vatansever subaylar buna karşı çıkıyordu.

"Bu subaylar Ergenekon operasyonlarıyla tutuklatıldı" dedi.

Önceki gün Habertürk televizyonundaki bir programa katılan eski İçişleri Bakanı Asiltürk çarpıcı iddialarda bulundu.

Asiltürk hükümete karşı darbe yapmakla suçlanarak tutuklanan subayların vatansever ve milliyetçi olduklarını dile getirdi.

Ergenekon'un bir ABD komplosu olduğunu söyleyen Asiltürk sözlerine şöyle devam etti:

"Ergenekon, altını çizerek söylüyorum Türk Ordusu'nda TSK içinde Amerikan karşıtlarının tasfiyesidir. Nokta ve bir de ünlem koyuyorum. Başka birşey değildir. Çünkü aynı olaylar içinde şu anda Silahlı Kuvvetler'in içinde şu anda bir kısım insanlar var. Amerikan karşıtlarını alıp ortadan kaldırmak isteniyor. Sebebi de Amerika'nın İran'a olası müdahalesinde orduyu kendi istedikleri hale getirmektir. Ama şerefli Türk Ordusu oyuna gelmez diye düşünüyorum. "

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık gerçekten yazık ne hale geldik

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana ne komik geliyor biliyormusunuz?Bu vatan hainleri istedikleri gibi at koştururken, basın toplantısında kaplan kesilenler meclis kürsüsüne çıkmaya bile cesaret edemiyorlar.Etrafında kendi şakşakçıları ve sadece basın varken kaplan kesiliyorlar.Bu vatan hainleri ülkeye nifak tohumları ekerken, herkesin derdi 12 eylül 28 şubat darbe ergenekon balyoz muhtura falan.Terörün ne duruma geldiği meclisteki tek bir milletvekilinin umrunda bile değil.Kürdistan kurulsa kılları kıpırdamaz.Tek dertleri günlük olayları şakşakçılarımıza janjanlayalım, askeri terörist ilan edelim, nasılsa bunları yer bize oy verirler.Tek bir partiden değil, meclisteki 4 partiyi birden kastediyorum.Bir kişi de çıksın desin ki, benim partim son 9 senedir terörle mücadele için şunu yaptı.

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şaşıracak bir şey yok bence ne oldukları kime hizmet ettiklerini zaten biliyoruz

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BDP linin evinden Atatürk portresi çıkması beklenemezdi zaten. Ben hiç şaşırmadım.....