Bayilerde ki renk sorunu :/

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bayilerde ki renk sorunu :/

eketen link' Alıntı:
[quote author=bugrakorkmaz link=topic=2080.msg43174#msg43174 date=1313238177]
Selamlar,
Aynı durumdan malesef bende müzdaribim. İstediğim araç 1.3 Cosmo+Sunroof+ CD500 beyaz renk. Renkten kesinlikle ödün vermedim.Opel genel merkezi aradım, yaklaşık 20-30 bayi ile görüştüm.Son durum şu;
30 Eylülde özel sipariş sistemi aktif oluyor.Bu süreç içerisinde Ekim sonunda gelicek araçların listesi belli oluyor.Gelicek gemide istediğiniz araç varsa sizin için bayiniz arabayı çekebilir, eğer yoksa malesef tek alternatif özel siparişe kalıyor.
Fiyat konusunda gelincede, sağlam kaynak bilgisi olarak, bugünkü fiyatların üzerine 2012 modeller için %8 zam ekleyin.Bu ay %2 yapıldı, ekim gibi %8 zam olacağı bilgisini aldım.
Elde kalan 2011 modeller Kasım ortasında yada sonunda kampanya dahilinde lansman fiyatlarından satılacak.
Ben şahsen, bana teklif edilen diğer renkteki dizel cosmolarıda almak istedim ancak kimisinde sunroof var navi yok, kimisi sadece cd500 navigasyonlu olunca vazgeçtim.Çin malı navigasyonda taktırmak istemediğim için bekleme kararı aldım yaklaşık 2 ay önce.2 aydır beklemekteyim ve 2-3 ay daha bekleyeceğim gibi.
Eğer araç alıcak arkadaşlarla birleşip aynı bayiden almak istersek güzel indirim alabileceğimizi de biliyorum.
Umarım bu bekleyiş bir an önce sona erer.
Muğladan Selamlar herkese

cd500 navi de Türkiye güncellemesi yok ve verim çok az diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum? Eğer doğru biliyorsam neden bu opsiyona hem ücret ödenilip hem de beklenilsin ki.
[/quote]
Sanırım orjinal olmasından dolayı tercih ediliyor, necvox ve cyclone gibi harici sistemlerin aksine Opel in Astrada kullandığı tek orjinal navigasyon cd500 biliyorsunuz. Takip etmiyorum ama Türkiye haritası güncelleneckti ve birkaç ek özellik eklenecekti, ama yapıldımı bilmiyorum. Benim CD500 te, kullandığım c yclone a tercih edeceğim tek şey ekranın parlaklığı ve yazı karakterleri, gerçekten bizim navigasyonlara göre çok daha göze hitap ediyor. Ama kullanış bakımından tabiki bir cyclone yada necvox kadar olamaz, en azından şimdilik.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bayilerde ki renk sorunu :/

Trjn9 hoşgeldiniz..

İmkanınız varsa ve isterseniz çevre il/ilçelere de araç sorgulatın.