Bayan Sürücülere Saygi

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayanları sıkıştıranların yaptığı edepsizlikten başka bişe değil... herkes birbirine saygı duymalı...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bayanlarla trafikte muhattap olmak dolmuşcu ve taskcilerin korna zırıltısını çekmekten daha iyidir! Bende bir opelci olarak tabiiki ekstra saygılıyım heleki o bayan opel kullanıyorsa saygının karesini alıyorum :D:D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Annemın bir arkadaşı var 10 senedir araba kullanıyo ve trafikteki erkeklerın yarısından bile daha iyi kullanır. birkeresinde bostancıdan hareme gidiyorduk sabah 6:30 civarıydı iett otobüsü bizi bi sıkıştırdı ben dedım sınek gıbı bariyerlere yapıştıracak yol ver die yırtınıyom annemın arkadaşı hiç bir şey yokmuş gibi devam ediyo üstüne üstlük oda adamın üstüne dogru yatıyo arabayla iett şöförüde şaşırdı.camı açtım iett söförüne bir sövmeye başladım.ama adamda tık yoktu sonra biz hareme döndük o üsküdara hala unutamam o günü.bu arada iett tamir aracıydı.annemın arkdaşına soruyom sen manyakmısın die.verdiği cevap burası ist karabüke benzemez benı bayan diye ezmeye çalışanlara böyle yapmazsan ist bayan olarak araba kulllnamazsın. :D

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen Anıl abi, yaa hatta bişi paylaşmak istiyorum..

yaz okuluna kaldığım için okula gidiyorum, dün sabah Eskişehir Yolu'ndan Bilkent'e doğru giderken sol şeritte bitane bayan.. selektör atıyorum çekilmiyo, kornaya basıorum TIK yok...

nys sağından geçtim ve bi baktım, bi elinde sigara, bi elinde telefon..!!!!! :mad:

kusura bakmayın ama ben böle sürücüye saygı duymam...!

ankara kadar bayan sürücüsü bol memleket yok galiba
askerde şöförlük yaptım ankara o kadına bende denk gelmişimdir emin ol deli ederler adamı sonrada bayana saygı bayan kuralllara uysun ben her ışıkta durur ellerinden öperim şahsen

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dün yıkamacıda eski model bir cip vardı. 1950'li yıllardan kalma Tuzla cipi veya askeri cip diye tanınanlardan. Bir bayana aitti. Arabanın temizliği bitince ablam cipe bir kuruldu ki sorma. Belli ki İzmir trafiğindeki magandalardan bayağı çekmiş, sonuçta bir tank almış. Ön tamponu da 25-30 cm kadar uzattırıp araya da iki tane sis farı yerleştirmiş. Valla ne yalan söyleyeyim hayran oldum.

zain_4381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayan sürücülere kızanlara hak veriyorum. bende çok kızıyorum:)
ne bi pratiklik var ne bi kıvraklık..bende mi öyleyim acaba?
hepte hatalarını gördüğüm yahut kazaya sebebiyet verenler bayan çıkıyor.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bayan sürücülere kızanlara hak veriyorum. bende çok kızıyorum:)
ne bi pratiklik var ne bi kıvraklık..bende mi öyleyim acaba?
hepte hatalarını gördüğüm yahut kazaya sebebiyet verenler bayan çıkıyor.

valla göbekte 1 metrelik mesafede arka kapımı komple içeri sokan jipi kullanan bir erkekti