Batuma giden varmı?

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ogün kardeşim ben bildiklerimi söyledim yanlış anlama bu forumdan kimsenin üzülmesini istemem onun için karar senin artıları eksileri burda değerlendir hangisi senin için uygunsa ona karar ver inşaallah herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmazsın.

yok abi ne yanlış anlaması aksine çok teşekkür ederim. aslında pek riske girebilecek durumum yok gelecek ay s3 almayı düşünüyodum. Bakalım iyice bi araştırmak lazım. yakın zamanda trabzona gidebilirim. ordan da batuma gitmeyi düşünüyorum günübirlik.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben samsung derim tabi simdi iphonecular bana taş tutmasin saka bi yana s3 de cok guzel telefon ama s4 siddetle tavsiye ederim kullandigim icin...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben samsung derim tabi simdi iphonecular bana taş tutmasin saka bi yana s3 de cok guzel telefon ama s4 siddetle tavsiye ederim kullandigim icin...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Dediğin gibi s3 ve s4 çok güzel telefonlar ama bi kaç arkadaşın telefonu kurcalarken farkettim tek elle kullanamıyorum :D bana göre ideal telefon boyutu Iphone 4s kadar olmalı. 4s ler de yeni güncellemede biraz yavaşlamış diye duydum o yüzden ucuza denk getirebilirsem Iphone 5 düşünüyorum.