Baştan aşağı değişim. Kara Büyü (Vectra B)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzoz doğru yerde zaten de arkadaş egzoz ucundaki parçadan bahsetmek istiyor anladığım

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egzos doğru yerde ama takılan uç sağ egzos için sanırım. Sol boru sağ borudan uzun duruyor. Tam tersi olmalıydı.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben okudum ama yanlış gördüğünüzü farzettim çünkü vectra ve bi çok otomobilde egzoz cıkısı soldadır. Doğan şahin,honda grubu vs bazıları sağda ama opeller solda
;)

ben dogru gördümde sen yazdıgımı yanls anlamıssın ;)

dogru tabikide :D

egzoz doğru yerde zaten de arkadaş egzoz ucundaki parçadan bahsetmek istiyor anladığım

evet dogru anlamıssınız..aynı uc tarzı uygulama benim jettamdada var.vectradaki ucun simetrigi ters tarafa baktıgı için bu konuyu merak etmiştim.arac sahibide anladı zaten.sizede teşekkürler :D

Egzos doğru yerde ama takılan uç sağ egzos için sanırım. Sol boru sağ borudan uzun duruyor. Tam tersi olmalıydı.

evet bende bundan bahsediyordum ancak cokta göze batmıyor uç güzel oldugundan.

ljxw4.jpg

Son düzenleme:

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynısından sağ tarafa da istiyor bence..Yani aynı tip son susturucu olsa dahi simetriğni sağ tarafa ''Y''boruyla kaynak yapılarak çift çıkış elde edilebilir..

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havalar ısındığında 4 adet Lassa İmpetus iyi gider :)

Jant lastik alana kadar kışlık lastiklerin üzerinde gitmeye gönlüm el vermedi, lastik ve jant araştırmasındayım. Bir arkadaşımda bulunan şu jant modeli sizce nasıl ?

Fikirleriniz nedir jant hakkında ?

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egsoz konusunu şimdi farkettim arkadaşlar, yanık uclu hoşuma giden bir egsoz vardı derhal onla değiştireceğim, benim dikkatimi çekmedi ama egsozu dediğim gibi bir arkadaşım vasıtası ile taktırdım. Egsozcuda iyisine denk gelemedim demek ki. İlk işim bu olacak merak etmeyin :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben orjinal bir jant takmanız tarafındaym.gösterdiginiz jant cok kötü apaçi işi biraz..