Baştan aşağı değişim. Kara Büyü (Vectra B)

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Soldaki OPEL sağdaki VECTRA 2.0 16V yazılarını da ekleyecekmiyiz şef, çok iyi duruyor.

Yazılar yapışmayacak, küçük bir çıta spoileri üzerine takıp boyandıktan sonra kararımı vereceğim, eğer olmazsa gt spoileri olabilir veyada hiç takmayacağım.

İstanbul'dan da boş dönmedim, Pioneer teyp usbli, 2 adet ön kapılar için 2 de arkaya camın olduğu kısma Pioneer hoparlör aldım, Bir takımda halı paspas aldım. :)

onorom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş güle güle kullanın, bende biraz daha havalar ısınsın Corsa'yı komple boyatacağım. Bende adım adım fotolar koyarım. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugün senin arabandan gördüm simsiyah...jantlarıda siyahtı,vw nin gti ı gibi birkaç yerinde kırmızı ince şeyler vardı...jantları 18 di herhalde resim çekecektim sanada çok kalabalıktı utandım vallahi..

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç gece siyah gibi durmuyor sanki vectra cdxlerdeki lacivert renk gibi durmuş...sabah bakmak gerek...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b2 kasa siyah bir arabada mecedes'in bir jantı var çok güzel dumuştu. ofsetliydi birde.. o janttan takarsan süper olur...

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spoiler olarak bagaj üstü degilde cam üstü takılabilir cokta yakısır. eger bagaj üstü takıcaksanız gt spoileri takmayın bence cok abartı duruyor. ince bir cıta olabilir..

jant konusunda ise koyu renk araclara cok kollu jant takılması taraftarıyım. eger rs4 modeli bir jant takarsanız sahane duracagı kanaatindeyim..

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet doğrusu bende gün ışığıyla net olarak görmüş değilim, bir arkadaşım vasıtası ile bugün, egsoz işini, amerikan park modüllerini ve yanmayan xenon lambalarımı hallettirdim. Tuvtürkte siyah renk tespiti yapıldı, pazartesi ruhsata işleteceğim. Bugün yetişebilirsem güneşte bir resmini çekeceğim. Yoksa hafta sonuna kalacak. Muayene istasyonundaki arkadaşlar rengini bayağı bi beğenip incelemişler :)
Sizlerinde güzel yorumları için teşekkür ederim. Bende mercedesin Amg jantlarını çok beğeiyorum belki o tarz bişeyde takabilirim.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç vizeye mi girdi yoksa sadece boya renginde sorun çıkmasın diye sormaya mı gittiniz ?
eğer girdiyse xenonla nasıl geçti ? :D

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa58CD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın vizesi Ekim 2013 e kadar geçerli olduğu için ücretsiz renk tespiti yapıldı. Bugün cam filmi uygulanacak. Filmlerden sonra güneş ışığında bir resmini paylaşacağım sizinle.