Baskı Balata Gitti Galiba!

_iskenderun_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar baskı balata seti ve triger seti alıcam .Triger seti gm bu net.Fakat baskı balata luk ve sacs var ve bunların benim araca uyumlu bir kaç modeli var hangisini almalıyız.Bir de nerden tavsiye edersiniz net üzerinden ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ust aluk marka al derım bende trıgerı sorcaktım benden once sen soylemıssın zaten :) devrıdaım ıde degıstır bıde tırıger degısırken..
luk marka daha ıyı bence ustaya tam fıyat sor nettende google oto parcayaz orda cıkan sıteler var reklam olmasın ama ıste parcatrenı gıbı otoparcacı gıbı oralarada fıyat bak ona gore karsılastır al derım abı bıde senın aracın baskı balatabılyası ne durumda oda var oda pahalı bı parca ve degıstrmen daha mantıklı olucaktır onuda..

_iskenderun_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ust aluk marka al derım bende trıgerı sorcaktım benden once sen soylemıssın zaten :) devrıdaım ıde degıstır bıde tırıger degısırken..
luk marka daha ıyı bence ustaya tam fıyat sor nettende google oto parcayaz orda cıkan sıteler var reklam olmasın ama ıste parcatrenı gıbı otoparcacı gıbı oralarada fıyat bak ona gore karsılastır al derım abı bıde senın aracın baskı balatabılyası ne durumda oda var oda pahalı bı parca ve degıstrmen daha mantıklı olucaktır onuda..

Opel Astra G Devirdaim Su Pompası GM X14XE-Z14XE-X16XEL-Z16XE 115 tl
Opel Astra G X14XE- Z14XE- X16XEL- Z16XE Triger Seti 145 tl
Opel Astra G X16XEL-Z16XE-Z16XEP Debriyaj Seti Sachs 150 tl
Opel Astra G Hidrolik Debriyaj Rulmanı FTE 185 tl
Opel Astra G Polen Filtresi GM Delphi Tipi 25 tl

Toplam 620 tl yapıyor en kısa zamanda alışverişi yapıyor bir kaç yere mail attım fiat tekliflerini bekliyorum.Sitenin sponsoru opel parçacıyı aradım baskı balata için sachs rulman için de FTE önerdi. diğere parçalar da GM olsun dedi.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra G Devirdaim Su Pompası GM X14XE-Z14XE-X16XEL-Z16XE 115 tl
Opel Astra G X14XE- Z14XE- X16XEL- Z16XE Triger Seti 145 tl
Opel Astra G X16XEL-Z16XE-Z16XEP Debriyaj Seti Sachs 150 tl
Opel Astra G Hidrolik Debriyaj Rulmanı FTE 185 tl
Opel Astra G Polen Filtresi GM Delphi Tipi 25 tl

Toplam 620 tl yapıyor en kısa zamanda alışverişi yapıyor bir kaç yere mail attım fiat tekliflerini bekliyorum.Sitenin sponsoru opel parçacıyı aradım baskı balata için sachs rulman için de FTE önerdi. diğere parçalar da GM olsun dedi.
baskı luk taktım iki opel aracımızada debriyajım pamuk gibi. bilyada 2 baskıda bir değiştiriliyor genelde. baskıda normal şartlarda 100 bin km devirdiğine göre gerek görmemiştik...

_iskenderun_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servisten fiyat aldım baskı balata ve triger seti değişimi için toplam 1700 lira dedi hemen telefonu kapattım

_iskenderun_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün ürünler geldi

Sachs güçlendirilmiş baskı balata
Triger seti gm
Devir daim su pomp. ithal Graf marka
Rulman Alman FTE
4 adet bosch buji
Polen filtresi(Karbon)

Hepsi 580 tl...Şimdi sıra iyi bir usta bulmaya geldi.Buradaki özel servisin biri (Mert opel İSKENDERUN)Triger seti işçiliği 75 tl şanzuman işçiliği 185 tl diyor