Basınçlı Yıkama Makineleri hakkında ?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Basınçlı Yıkama Makineleri hakkında ?

MuratS link' Alıntı:
Yer yok tabiki bizim mücahit gibi bahçeli evimiz yok :D

Ama çayyolunda dükkanın orda boşluk var sanırım işimi görür orası.. Kovadan su çekerken basınç düşüyormuş duyduğum kadarıyla  ama test etme imkanım yokki aldıktan sonra iade de ettirmezler :)

Düşünürdüm
http://www.sahibinden.com/ilan/is-makineleri-sanayi-sanayi-endustri-makineleri-lavor-express-plus-130-bar-arac-yikama-makinasi-168907102/detay

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Yer yok tabiki bizim mücahit gibi bahçeli evimiz yok :D

Ama çayyolunda dükkanın orda boşluk var sanırım işimi görür orası.. Kovadan su çekerken basınç düşüyormuş duyduğum kadarıyla  ama test etme imkanım yokki aldıktan sonra iade de ettirmezler :)

Forumda günde en az 4 kişi falan laf sokuyor :D müthişşşş :D

Murat hocam ayıpsın, bahçe müsait buyur gel :)

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Forumda günde en az 4 kişi falan laf sokuyor :D müthişşşş :D

Murat hocam ayıpsın, bahçe müsait buyur gel :)

Tabi duydun bedava makineyi çağırırsın demiiiii :D

şaka bir yana teşekkür ederim mangal olmazsa gelmem  011zaa

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Murat makinayı kullanabilecek yerin varsa hiç düşünme kaliteli bir ürün al. Ben modelleri pek bilmiyorum ama Lavor en iyilerinden duyduğuma göre. Kendi şampuanını koyup aracını canını istediği gibi tertemiz yaparsın. Boyaya veya herhangi bir yere zarar vermez, yıkamacılardaki gibi güçlü aletler değil. Benim yerim olsaydı hiç düşünmezdim.

Kardeşim benim yerim var ve şuan Mac Allister kullanıyorum, Koçtaş tan ucuz bir rakama almıştım, öncesinde B&D de kullanmıştım ancak anladığım kadarıyla bu fiyat (300-400Lira) aralığındaki modller 3-4 sene kullandıktan sonra verim kaybı yaşıyorlar bu da pompalarının kalites ile alakalı.

Bana iyi birmodel önerir misin, şimdiki Mac A. idare ediyor ama sağı solu dökülmeye başladı ve serivisi de yok.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Tolga KARACA link' Alıntı:
Kardeşim benim yerim var ve şuan Mac Allister kullanıyorum, Koçtaş tan ucuz bir rakama almıştım, öncesinde B&D de kullanmıştım ancak anladığım kadarıyla bu fiyat (300-400Lira) aralığındaki modller 3-4 sene kullandıktan sonra verim kaybı yaşıyorlar bu da pompalarının kalites ile alakalı.

Bana iyi birmodel önerir misin, şimdiki Mac A. idare ediyor ama sağı solu dökülmeye başladı ve serivisi de yok.

Abi maalesef hiçbir fikrim yok sadece duyduğum ve gördüğüm lavor ürünleri bu işte iyi olduğu ve daha fazla tercih edildiği.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi maalesef hiçbir fikrim yok sadece duyduğum ve gördüğüm lavor ürünleri bu işte iyi olduğu ve daha fazla tercih edildiği.

Mustafacım dediğin gibi Lavor lar öne çıkmış, 300-400 Liralık amatör kullanım için olanlar ve 1500-8000Liralık yarı prof/profesyönel kullanımlar için 2 ye ayrılıyorlar.

Ben şuanki makina bozulunca 1500Lira civarında bir model alacağım yarı prof bir makina bana yetecektir, bunlar su soğutmalı ve daha sağlam pompa materyaline sahipler, bendekiler yazın 35 derece havada peşpeşe 2 araç yıkayınca 2-3 senede ciddi verim kaybı yaşıyorlar. 

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Mustafacım dediğin gibi Lavor lar öne çıkmış, 300-400 Liralık amatör kullanım için olanlar ve 1500-8000Liralık yarı prof/profesyönel kullanımlar için 2 ye ayrılıyorlar.

Ben şuanki makina bozulunca 1500Lira civarında bir model alacağım yarı prof bir makina bana yetecektir, bunlar su soğutmalı ve daha sağlam pompa materyaline sahipler, bendekiler yazın 35 derece havada peşpeşe 2 araç yıkayınca 2-3 senede ciddi verim kaybı yaşıyorlar.  

şöyle bir hevesle araştırdım Lavor Eagle 28 adı çok geçiyor 1100 liraya buldum 100 lira da puanı var 1000 liraya geliyor alayım mı diye düşünür düşünmez içerden ses geldi olum sen bu makinayı nerede kullanacaksın diye  :D şaka bir yana almışken iyisini al abi yıllarca sorunsuz kullan.

http://www.hizlial.com/lavor-eagle-28-160-bar-arac-yikama-makinasi/10015868

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
şöyle bir hevesle araştırdım Lavor Eagle 28 adı çok geçiyor 1100 liraya buldum 100 lira da puanı var 1000 liraya geliyor alayım mı diye düşünür düşünmez içerden ses geldi olum sen bu makinayı nerede kullanacaksın diye  :D şaka bir yana almışken iyisini al abi yıllarca sorunsuz kullan.

http://www.hizlial.com/lavor-eagle-28-160-bar-arac-yikama-makinasi/10015868

Bu model benim de aklıma yattı kardeşim..

Keşke müsait yerin olsa, Ankara ya gittiğimde araç yıkama - bakım hevesimizi anca yaylaya vb çıkınca giderebiliyoruz  8)

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Bu model benim de aklıma yattı kardeşim..

Keşke müsait yerin olsa, Ankara ya gittiğimde araç yıkama - bakım hevesimizi anca yaylaya vb çıkınca giderebiliyoruz  8)

Apartman garajında çocuklarda oynuyor sadece araçlara özel bir alan olsa daire başı para toplayıp bu aletten aldırırdım  :) Yanınada 1 liralık tetikleyici koyar apartmanı döner sermayeyle tanıştırırdım  :D

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Apartman garajında çocuklarda oynuyor sadece araçlara özel bir alan olsa daire başı para toplayıp bu aletten aldırırdım  :) Yanınada 1 liralık tetikleyici koyar apartmanı döner sermayeyle tanıştırırdım  :D

Ankaradan gelen mesajın içinde "döner" olunca bu saatte aç karnım zihnimde Hosta Piknik hayalleri kurulmasına neden oldu  :D :D :D