Başın Sagolsun Mehmet Gazihan

kuti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basınız sagolsun mekanı cennet olsun kalanlara allahtan sabır

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizler sağolun arkadaşlar..Allah sizlere ve sevdiklerinize uzun ömürler, bu acıyıda en gecinden verir inş..

Yusuf, nerden geldiğimizi ve nereye gideceğimizi tereddütsüz idrak ettiğimiz sürece bu yaşananlar çok fazla etkilemiyor insanı..Ama kendi ellerimle defnettiğim halde hala onun telefonu aradığında çalan melodiyi duyunca efendim baba diye açıyorum cebi ):

Allah ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun..

yazdıklarını okuyunca içim bi garip oldu.başın sağolsun..mekanı cennet olur inşallah...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama kendi ellerimle defnettiğim halde hala onun telefonu aradığında çalan melodiyi duyunca efendim baba diye açıyorum cebi ):

Ben annemi 20 Mayıs 2002'de kaybettim.. Telefon hattını o tarihten itibaren ablam kullanmaya başladı ve halen benim telefonumda annem olarak kayıtlı.. Hiçbirzamanda değiştirmeyi düşünmedim

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Sizler Sağolun Arkadaşlar..Allah hepinizden razı olsun..

Yavuz aga Rahmetli Valide hanım için Allah tan Rahmet, geride kalanlara sıhhat ve selamet diliyorum..

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kötü bir durum ama kaçışı yok yapacak bişeyde yok doğanın kanunu gerçi biz ne deskte boş çok çok üzüldüm.Bilirim sevdiğimiz insanları yitirmeyi çok çok üzüldüm ALLAH rahmet eylesin...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başınız sağolsun Allah size daha büyük bir acı yaşatmasın