başımın belsı xenon lar

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cenmax kullanıyorum hiçbir problemle karşılaşmadım. Valla bazı şeyleri alırken bi 100lira fazla verip rahat rahat kullanmak en iyisi bence =)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de corsa d olsa benim şu anki xenonlarımda o arabada arıza verdirmezdi :)

cenmax ı bilmem ama büyük ihtimal oda arıza verir herhalde vectra c lerde mtec dışında orjinal kiti dışında uyumlu zor mtec kitlerde 400 milyon benim arabada 3 kit var 400x3=1200 tl benim şu konumda 100 değil nerden baksan 600-700 fazla vermem gerek ki hepsi mtec olsun. :)

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon tam sorun ya ben bikeresınde 3 kere gıtım elektırıkcıye aksama kadar bekledım yapamadı söktürüyodum en sonunda yaptı walla sarı ısıklara doncektım o derece sınırlenmıstım D:

ELR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de corsa d olsa benim şu anki xenonlarımda o arabada arıza verdirmezdi :)

cenmax ı bilmem ama büyük ihtimal oda arıza verir herhalde vectra c lerde mtec dışında orjinal kiti dışında uyumlu zor mtec kitlerde 400 milyon benim arabada 3 kit var 400x3=1200 tl benim şu konumda 100 değil nerden baksan 600-700 fazla vermem gerek ki hepsi mtec olsun. :)

Bende alırken Mtec baktım ilk ama piyasada çok fazla sahtesi gezdiği için güvenemedim o yüzden cenmax aldım. Cenmax'a bir bakın derim arıza ışığı yanarsa direk idae alıyorlar, ayrıca arkadaşımda da cenmax var vectra bir problem yaşamadı daha. Kaldı ki İzmir Hyundai opsiyonel xenon kitinde Cenmax kullanıyor çoğu firma gibi. Mtec diye bence şartlamayın kendinizi sonuçta çin uyduruk bişey almıyorsunuz. Fiyat olarakta daha uygun gelicektir.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende alırken Mtec baktım ilk ama piyasada çok fazla sahtesi gezdiği için güvenemedim o yüzden cenmax aldım. Cenmax'a bir bakın derim arıza ışığı yanarsa direk idae alıyorlar, ayrıca arkadaşımda da cenmax var vectra bir problem yaşamadı daha. Kaldı ki İzmir Hyundai opsiyonel xenon kitinde Cenmax kullanıyor çoğu firma gibi. Mtec diye bence şartlamayın kendinizi sonuçta çin uyduruk bişey almıyorsunuz. Fiyat olarakta daha uygun gelicektir.

benimkide arıza ışığı yakmıyor arabadan kaynaklı ilk çalıştırmada sorun var ilk xenonları çalıştırdığında xenonlar ilk çalışmada balansları ısınana kadar bir 30 saniye 40 saniye o sıra zaten arıza ışığı yaktırıyor onunda nedeni bizim araçlarda her yerinde beyin algılıyıcılar var ilk çalışmada ustanın bana dediği xenon yüklü bir elektrik çekiyormuş bunun içinde araba ampül patlak sanıp arıza veriyormuş olay bu yoksa xenon 1 dakka çalışsın ondan sonra her hangi bir sorunum yok. normal çalışıyor arıza ışığı yakmadan gerçi bu kondansitörle şimdilik bir sıkıntı olmadı bakalım olursa başka yöntemler arıycaz.

taş duy bağlatıcam olmadı direk aküden vericem elektriği bmw lerde öyle yapıyolarmış.. çözülür elektriksel her olayın matamatiksel bir formulü vardır dediğim gibi bakalım şimdilik bir sıkıntı yok bu kondandisatör sorunu temelli çözerse iyi olucak.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence araç çalıştıktan 1 dakka sonra yakttığında sorun yoksa öle kullan hakan bişey olmaz.hiç aküden elektrik olaylarına girme.ben 2 yıldır o şekilde kullanıyorum..otomatik far da bırakmıyacaksın veya far açıkken aracı çalıştırmayacaksın

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007model ve üstü arabalarda devre koruma sistemi diye birşey varmış.arıza ışığı yakmasa bile belli xenon markaları haricinde kısalardan birini kapıyor.o da araya kondansatör bağlayarak geçiyor.monza da oldukça iyidir bu sorunlarla karşılaşmazsın....

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allaha şükür şu an bir sorun yok sabahda kullandım şimdi yağmurdada kullandım bir sorun yok.. şimdilik ama zaman ne gösteriri bilemiyorum... geçenkide böyle 1-2 ay iyi gitmişdi bir gün gene aniden arıza ışığı yakmışdı bu işlerde böyle 1-2 güne bağlanıp konuşulmuyor.

cyber_serseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende kısa uzun ve sis lere 3x xenon taktıracaktım ama yazılanlar gözümü korkuttu açıkçası.astar f lerdede bu sorunlar olurmu.