bagal iptali yaptıran var mı? nasıl yapılır bilen var mı?

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence elleme olduğu gibi kalsın

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
eLLediysen iyi ancak iLk Saç düşünme çünkü Saç'ı nasıL Oraya monte Ediceksin? iLLa kaynak gerektirecektir. Bence PoLyesterden yap ama poLyesterin aLtına dediğin gibi foLyo çekersin, daha sonra üzerine poLyester döKersin sonra boyaya götürürsün. Ama ben pek beceremem Karamsarım dersen eğer kendin hiç eLLeme derim. İşi biLen birine götür Derim. ;)

Bakın Ne Kadar GüzeL duruyor =) Bence SizLerin GözLeri aLışık değiL o yüzden farkLı geLiyor =)

162.jpg

Son düzenleme:

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
eLLediysen iyi ancak iLk Saç düşünme çünkü Saç'ı nasıL Oraya monte Ediceksin? iLLa kaynak gerektirecektir. Bence PoLyesterden yap ama poLyesterin aLtına dediğin gibi foLyo çekersin, daha sonra üzerine poLyester döKersin sonra boyaya götürürsün. Ama ben pek beceremem Karamsarım dersen eğer kendin hiç eLLeme derim. İşi biLen birine götür Derim. ;)

Bakın Ne Kadar GüzeL duruyor =) Bence SizLerin GözLeri aLışık değiL o yüzden farkLı geLiyor =)

ben sacdan yaptırdım...kaynak yerine radyatör lehimi yaptık...vectranın bagajı böyle düz olmadığı için bazen ışığa göre dalga varmış gibi oluyor...

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
E hadi ama sabırsızlıkla bekliyoruz ;)

orecok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar böyle bir uygulamayı yaptırabileceğim ankarada bir usta varmı acaba??

gayet hoş bir uygulama olmuş.