Bagaj kilit motoru-2008 yeni astra sedan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alırken en az bir 3-5 sene servise bakım harici gitmem diyordum ama böyle giderse ve böyle bir başlangıca göre sanırım daha çooookkk başım ağrıyacak ne yazık ki. BİR DAHA OPEL Mİ - ALLAH KORUSUN !!:mad::mad::mad:

bir daha Opel mi allah korusun demişsiniz Vectra C mi aldınız, Allah bu durumda koruyamaz melesef sizi...:cry:

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forum kurallarını sizden öğrenecek değilim. Kimseyi uyarmadım, böyle yapsanız daha iyi olur dedim. 10 dakika içerisinde alakasız 4 mesaj atılıyorsa bu dünyanın her tarafındaki forumlarda kirlilik anlamını taşır ve hoş karşılanmaz. Okuduğunuzu lütfen anlamaya çalışın. Bu kuralı ben çiğdenemediğim gibi, quote ettiğiniz kuralı şu an bizzat siz çiğniyorsunuz refere edip beni "uyararak"...!!

Opel'in avukatlığını yapmak ise istediğim en son şey, ki zaten bunu yapmak istemediğimi de söyledim. Opel benim de babamın markası değil, fabrikasında yada bayisinde de çalışmıyorum, daha yepyeni aldığım bir aracı da durduk yerde yere göğe koyamayacak değilim.

Benim asıl kafayı taktığım nokta, burada yapılan tartışmaların omurgasızlığı. Ben kendi zamanımdan fedakarlık yapıp dakikalarca uzun bir yazı yazıyorum.. Buna karşılık "opel kötü", "ben aldım, sattım", "opel çok dandik eskisi gibi değil" tarzı hiç bir içeriği olmayan mesajların havada uçuşması.

Evet, opel'le problemler yaşadığı için verdiği paranın hakkını alamadığını düşünen ve buna sinirlenen kullanıcılar olabilir (her markanın forumunda var bu).

Ama tıpkı burası opel'in savunma mekanizması haline gelmeyeceği gibi, opel'in de desteksiz bir şekilde, abartılarak yerden yere vurulmasını sağlayacak bir ağlama duvarı değildir.

Opel'in problemleri varsa tek tek yazılır, tartışılır, ifşa edilir, gerekirse bilgiler paylaşılır. Tartışma böyle olur.

"opel çok dandik, aldım pişman oldum" tarzı tek cümlelik mesajlarla ne bilgi paylaşılır, ne de tartışma olur.
opel kötü , opel dandik diye bişey yazan oldumu? Yazdiklarimi iyi okumuyorsun !!!veya işine geldiği şekilde okuyorsun !!!!

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Moderatörlerimizden bu konunun kapanmasini rica ediyorum !!!!!!

sjesansarbos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazi insanlar bilerek bos tartismalar yaratiyorlar. Cevremde yeni Astralara (HB olsun, Sedan olsun) bircok kisi biniyor ve hic bu kadar sikayet hic duymadim. Ufak tefek seyler oluyor tabii, her markada oldugu gibi. Opel'in kalitesinden son birkac yilda herkes ovgu ile konusuyor (Oto dergileri, normal insanlar, herkes). Bir kisi kendi Astra'dan memnun degilse Astra kotu demek degildir. Daha once yazdigim gibi ben birkac ayda 10500km gectim ve en ufak sorun ile karsilasmadim. Dedikleri bagaj kiliti cok guzel bir sey ve hic sorun olmuyor (isimden dolayi gunde 15-20 defa actigima ragmen).

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Forum kurallarını sizden öğrenecek değilim. Kimseyi uyarmadım, böyle yapsanız daha iyi olur dedim. 10 dakika içerisinde alakasız 4 mesaj atılıyorsa bu dünyanın her tarafındaki forumlarda kirlilik anlamını taşır ve hoş karşılanmaz. Okuduğunuzu lütfen anlamaya çalışın. Bu kuralı ben çiğdenemediğim gibi, Quote ettiğiniz kuralı şu an bizzat siz çiğniyorsunuz refere edip beni "uyararak"...!!

Opel'in avukatlığını yapmak ise istediğim en son şey, ki zaten bunu yapmak istemediğimi de söyledim. Opel benim de babamın markası değil, fabrikasında yada bayisinde de çalışmıyorum, daha yepyeni aldığım bir aracı da durduk yerde yere göğe koyamayacak değilim.

Benim asıl kafayı taktığım nokta, burada yapılan tartışmaların omurgasızlığı. Ben kendi zamanımdan fedakarlık yapıp dakikalarca uzun bir yazı yazıyorum.. Buna karşılık "Opel kötü", "Ben aldım, sattım", "Opel çok dandik eskisi gibi değil" tarzı hiç bir içeriği olmayan mesajların havada uçuşması.

Evet, Opel'le problemler yaşadığı için verdiği paranın hakkını alamadığını düşünen ve buna sinirlenen kullanıcılar olabilir (her markanın forumunda var bu).

Ama tıpkı burası Opel'in savunma mekanizması haline gelmeyeceği gibi, Opel'in de desteksiz bir şekilde, abartılarak yerden yere vurulmasını sağlayacak bir ağlama duvarı değildir.

Opel'in problemleri varsa tek tek yazılır, tartışılır, ifşa edilir, gerekirse bilgiler paylaşılır. Tartışma böyle olur.

"Opel çok dandik, aldım pişman oldum" tarzı tek cümlelik mesajlarla ne bilgi paylaşılır, ne de tartışma olur.
sizi uyarmıyorum forum kurallarını bildiğinizi söylüyosunuz ama uymuyosunuz demekki.ben size kuralı hatırlattım buraya yazarak.ayrıca kimsenin fikri beğenisi sizi bağlamaz.isteyen istediğini istediği kadar yazmalı.bu sizin sorununuz değil.işgüzarlık yapıp kendinize görev bilim cevap vermezsen rahatsızda olmazsın.boşpyere konuyu uzatıyosun ve geriyorsun forumu.

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizi uyarmıyorum forum kurallarını bildiğinizi söylüyosunuz ama uymuyosunuz demekki.ben size kuralı hatırlattım buraya yazarak.ayrıca kimsenin fikri beğenisi sizi bağlamaz.isteyen istediğini istediği kadar yazmalı.bu sizin sorununuz değil.işgüzarlık yapıp kendinize görev bilim cevap vermezsen rahatsızda olmazsın.boşpyere konuyu uzatıyosun ve geriyorsun forumu.
tamamen katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...