Bagaj Açma Kısmında Çatlak

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bagaj Açma Kısmında Çatlak

arkadaşlar şu an aldığım telefon üzerine sıcak sıcak bu mutlu haberi paylaşıyorum  capo capo capo

geçen hafta Erzurum Erdemir Opel'e gitmiştim başka bir işlem için bu sırada ustamında dikkatini çekmesiyle hem bagaj açma yerindeki çatlağı hem de astra yazımdaki soyulmayı fotograflatmıştım ve az önce aradılar. İki parça da gelmiş garantiden değişiyor  dancee dancee dancee nasıl sevindim anlatamam  rockk rockk rockk inşallah en yakın zamanda randevumu alıp değiştireceğim verirlersede eski parçaları alıp saklıcam. Erzurum'da opel de çalışan emektar genç ustamız İsa Bey'e (sağolsun o fotograflatmıştı) ve beni İsa Bey'le tanıştıran forum üyemiz REC (Recai kardeşime) çooookkkk tşk ederim . teşekkürler OPEL teşekkürler İSA kardeşim  special_prayer special_prayer special_prayer

arkadaşlar eğer talebiniz reddedilirse ve bir belge gerekirse emsal niteliğinde servise gittiğimde alır ve sizlerle seve seve paylaşırım. Nasıl sevindim ya  m34444

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu çok güzel haber.  greatt
Bende hemen servisin kapısını çalayım, olmazsa yardım için sizin kapınızı çalacağım.  :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bu çok güzel haber.  greatt
Bende hemen servisin kapısını çalayım, olmazsa yardım için sizin kapınızı çalacağım.  :)

bu başlık için ben tşk ederim asıl gözümüz açıldı
çal tabi mert hocam ne demek başım üstüne :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
bu başlık için ben tşk ederim asıl gözümüz açıldı
çal tabi mert hocam ne demek başım üstüne :)

thnxx

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Parça değiştikten sonra bagajı açma butonuna basıp geri asılmayın. :) Tekrarlaması kaçınılmaz.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Parça değiştikten sonra bagajı açma butonuna basıp geri asılmayın. :) Tekrarlaması kaçınılmaz.

benimde tek çekincem o acaba geciktirme şansım var mı ya da 3 kez aynı hatayı tekrarlasa arabayı sıfırlarlar mı :D şaka bi yana inşallah tekrarlamaz

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harika bir haber, hayırlı olsun, çok sevindim  :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Butona basıp kilidi açtıktan sonra butonun olduğu kısmı kullanarak açmaya gayret edin. İstem dışı insan direkt çatlayan plastiğe asılıyor malzeme çok kaliteli olmadığı için de gidiyor.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Butona basıp kilidi açtıktan sonra butonun olduğu kısmı kullanarak açmaya gayret edin. İstem dışı insan direkt çatlayan plastiğe asılıyor malzeme çok kaliteli olmadığı için de gidiyor.

tavsiyenizi dikkate alıcam çok tşk ederim.eşime hemen söyledim hatta birlikte kullanıyoruz çünkü ;)