Bagaj Açma Kısmında Çatlak

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Bagaj Açma Kısmında Çatlak

Mert kardeşim geçmiş olsun. Bende henüz böyle bir sorun yok, kaldı ki bagajın iç kısmındaki tutanaktan tutarak gayet de sert bırakıyorum kapağı. Bunu gördükten sonra artık pamuklara sarar, öyle kapatırım. Kapattıktan sonra da öperim, severim!!

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Yahu bende benim arabadan huylandım şimdi, hem indiğimde bir bakayım, hemde bundan sonra rööaarrhh diye asılmayayım. (:)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

O değil hadi hanımı uyardık diyelim bizim ihtiyarlar noolcak,hala hacı murat kapısı muamelesi yapıyorlar uyarmaya kalkıncada tersleniyorlar :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
abi sen bu sene çok şanssızsın ha.kombine aldın 4 maç yedik arabanın olmayacak yerinde sıkıntı falan bir kurşun döktür sen :D

Valla öyle Deniz.  002tuhaff
1.4 T'ların kronik ne kadar sorunu varsa bende çıktı.   :(
Araç 2011 model ama garantiden değişen parçalarla yarısı 2012-2013 model oldu.  :D

Tamkan link' Alıntı:
sabah hava henüz aydınlanmamıştı Mert işe yarar umarım :)

Senide uğraştırdım, fotoğraflar için teşekkürler Tolga abi.  :)

ozgun88 link' Alıntı:
aynı sıkıntı bende de var  battle_Teroriste bende alanya tarafına gitmiştim mıcır yolun hatırası zannetmiştim  battle_Teroriste

serviste sordum buaksam plastik değiştirmek isteseniz ürünüalcaksınız boyatcaksınız takcaksınız falan uğraşmayın iyice kötüolursa o zaman halledersiniz demişti meğersem kronikmiş  31agryyy battle_Teroriste battle_Teroriste battle_Teroriste

Mümkünse müsait bir zamanınızda bir kare fotoğrafta sizden rica edelim.
Opel Türkiye'ye ne kadar çok emsal sunarsak, elimiz o kadar kuvvetli olur.
ևok büyük bir beklentim yok ama yinede bu durumun takipçisi olacağım.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sıkıntı bagajı kapatmaktan çok sanırım açmak yada kilitli bagajı açmaya zorlamak gibi görünüyor

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

garanti bitse bile bu fotoları opel türkiye denen işe yaramaz kuruma hep beraber mail yollarsanız ve üstünde durursanız değiştirebilirsiniz bence.opel türkiye denen gereksizler belki insafa gelir.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
O değil hadi hanımı uyardık diyelim bizim ihtiyarlar noolcak,hala hacı murat kapısı muamelesi yapıyorlar uyarmaya kalkıncada tersleniyorlar :)
onların yaşlılığına ver sende bızde onların yaşına gelınce  onlar gıbı olacaz cunku kendı annemden bılıyorum :D

SunLight

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba..
Benzer bir olayda benim başıma geldi.Kırılan yer aynı olmasada sabah bagajı açarken çıtt diye bir ses geldi.Tutamak kısmı plastik tırnaklardan oluşmuş vede logonun olduğu kısım olduğu gibi ayrıldı.Bastırınca yerine oturtsamda bariz bir atıklık meydana geldi.
Servise uğrayıp durumu anlattım.Garanti kapsamında olmayan aksam olduğunu kullanıcı hatasından kaynaklanmış olabileceğini,kilitliyken zorlanmış olabileceğini söylediler.֖ncelikle kilitli olmadığını fakat  kilitli bir bagaj tutamağının bu kadar kolay kırılıyor olmasının kendimden çok Opel adına üzücü olduğunu belirttim.Ben opelden araç aldım sıradan bir markadan değil diye belirttim.Garanti kapsamına girmediğini belirtmelerine karşılık garantiden değişimini talep ettim.Fotoğraflarını çektiler genel merkeze durumu ileteceklerini söylediler..Aynı gün öğlenden sonra parça değişiminin onayının verildiğini bildirdiler.Logonun olduğu bagaj açma kısmı boyasız olarak geldi vede araç rengine boyanarak takıldı. (Edirne Opel Kale 'ye teşekkürler)
Bence sorunu devam eden arkadaşlar araçları garantideyse değişim talep etsinler.Kronik bir sıkıntı olduğu muhtemel..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bagaj kilitliyken acmak icin zorlamadan olmus olabilir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SunLight link' Alıntı:
Merhaba..
Benzer bir olayda benim başıma geldi.Kırılan yer aynı olmasada sabah bagajı açarken çıtt diye bir ses geldi.Tutamak kısmı plastik tırnaklardan oluşmuş vede logonun olduğu kısım olduğu gibi ayrıldı.Bastırınca yerine oturtsamda bariz bir atıklık meydana geldi.
Servise uğrayıp durumu anlattım.Garanti kapsamında olmayan aksam olduğunu kullanıcı hatasından kaynaklanmış olabileceğini,kilitliyken zorlanmış olabileceğini söylediler.֖ncelikle kilitli olmadığını fakat  kilitli bir bagaj tutamağının bu kadar kolay kırılıyor olmasının kendimden çok Opel adına üzücü olduğunu belirttim.Ben opelden araç aldım sıradan bir markadan değil diye belirttim.Garanti kapsamına girmediğini belirtmelerine karşılık garantiden değişimini talep ettim.Fotoğraflarını çektiler genel merkeze durumu ileteceklerini söylediler..Aynı gün öğlenden sonra parça değişiminin onayının verildiğini bildirdiler.Logonun olduğu bagaj açma kısmı boyasız olarak geldi vede araç rengine boyanarak takıldı. (Edirne Opel Kale 'ye teşekkürler)
Bence sorunu devam eden arkadaşlar araçları garantideyse değişim talep etsinler.Kronik bir sıkıntı olduğu muhtemel..

Verdiğiniz bilgi için çok  thnxx
Opel Türkiye görüşmesinde bu durumu da lehimize kullanabiliriz.  :)