b kasa vectra gt

cihat1453

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b kasa vectra gt sizce nasıl bir tercih arkadaslar

fatih GT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temizini bulursan güzel ama zor yada pahalı

ben 6 ay aradım 18 küsüre 181.000 de ankaradan sadece bagaj kapağında ve arka sağ kapıda el kadar boya olan bir gt buldum
şimdi önce kapırta ve arkasından motor daha sonra ise muayne tüp ve kayış yağ bakımları bunlarda para yiyor sonuçta inş güzel denk gelir bu arada 260 sigorta ve 580 küsür yıllık vergi haberin olsun

=)karşılığında ise güç görüntü ve ihtişam gaza basınca koltuğa yaslanma hissi ve kolay kolay kimse kafa tutamaz
23102011002.jpg
aralık 2011 de ankaratan aldım ve plakası 06 GT 322

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu araçları 5 ay aradım fakat temizini bulmadım...temiz diye bulduklarımda inanın orasından burasında yağ akıtıyor yorulmuş...ve bu araçlarda şöyle bir sıkıntı var ama boyasız bulmak imkansıza yakın..yok değil ama elinde temiz boyasız gtsi olanda satmıyor zaten...benim fikrimi sorarsanız...gt ye o kadar para verene kadar iybir cdx full dolu olandan sanrufflu falan...daha iyi olur...

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
bendede gt var. çok aradım bende. piyasada çok fazla dökük toplanmış gt var. benm araçta komple boya var, motorda 210binde yapılmış şu an 240bine gelmek üzere.fakat araçta değişen işlem gören hiçbiryeri yok. nazar değmesin tıkı tıkır çalışıyor arada ufak sorunlar oluyor tabi ama ciddi olarak bir sorun yaşatmadı. bakımlarını düzgün yaptırıp yağını suyunu eksik etmezsen sorun çıkartacak bir araç değil. sen onu seversen o da seni sever. :) iyi bir usta ile gidip iyi bir incelemeden sonra alman en mantıklısı. yakıtı çok değil bana göre, ama az da yakmıyor. yani lpg de ortalama 25-30kr arası yakıyor şehir içi normal kullanırsan. aşırı soğuk havalarda 35kr a kadar çıkıyor. uzun yolda çok daha düşüyor. vs... sonuç olarak temizini bulursan al.

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ah ah o gt iki tane vardı gel bana sor sen ne sormak istiyorsan komple :))))

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gt çok güzel araba ama temizini bulmak zorlaştı eğer gt'de ısrarcı değilseniz cdx bakmanızıda tavsiye derim

KeCHi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetmez ama evet napalım GT yede şükür..