aynasında sinyal olan varmı

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kırmızı ısıkları sokecem :D D:

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bırakın aynaya sinyali filan, heleki Vectra C2 gibi bir arabaya sonradan uydurma ayna sinyali takmak mı ? Çok gülünç olur bence.Şahin filan olsa tamamda Opel'den bahsediyoruz hemde Vectra C2, orijinal dışında aksesuar tasvip etmiyorum ben şahsen... Başkalarına özenmeye ihtiyacımız yok bence. Bırakın olduğu gibi kalsın..

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özenmekle alakası yok ki bizde zaten doğana şahine dönmesin diye tartışıyoruz orjinalliği bozulmadan orjinalmiş gibi bir yöntem bulabilirmiyiz diye konuşuyoruz bundan ayrıca biz niye utanalım opel utansın elin bırak büyük dev firmalarını üçüncü sınıf firmalarında bile var artık bu sistem bu görüntü amaçlı bir sistem değilki tamamen senin güvenliğin için tasarlanmış bir şey o yüzden bu kadar çok yayıldı firmalar arasında

bundan biz değil opelin utnması lazım hani diyorsun heleki vectra c2 hani corsaya satraya koymaz anlarız dersin alt segment adamlar bari vectraya koyar hadi koymamışlar omegaya koyarlardı en üst segmentteki aracında bile yok bende vakdim olsun çıkmayıca gidicem bakıyım bizim aynaya birebir orjinaline benzeyen başka bir firmanın ürettiği sinyalli aynası varsa onun sadece kapağını değiştiricem

Burda amacımız aracımızı doğan şahine benzetmek değil tam aksine kalitesini arttırıp mercedes bmw kıvamına getirmek onun içinde ince eleyip sık dokuyoruz ben seksen tane şey düşünürüm ama bir tane yakışanını yaparım

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç şık deil bence.