AYNA [katlanmayanlardan]

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused::confused:çok merak ettim acaba aramızda astra f veya herhangi bir opel modelinin (katlanmayan)aynalarına bir çözüm bulabilen biri var mı??:D:confused::)

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konu daha önceden konuşulmuştu. Uygulayan var mı bimiyorum ama aynalar katlanır yapmak için servise sordum. sadece çok tuzlu olur dedi. tesisat çekilecek, motorlu ayna takılacak, düğmesiydi falan fiyat uçar dedi.

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumu arastırmadan konu acman garip

böyle bir yorum yapacağınıza, önceden buna benzer açılmış olan konunun link'ini buraya yazıp, bu link'te konuşulmuştu, deseniz...

Sizce daha uygun olmaz mı?

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu tam anlaşılmamış sanırım biz f cilerin derdi elektrikli katlanır ayna filan değil. Normal elle katlayabileceğimiz görünüş ve kullanım bakımından standart a yakın olacak bir ayna :D

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu tam anlaşılmamış sanırım biz f cilerin derdi elektrikli katlanır ayna filan değil. Normal elle katlayabileceğimiz görünüş ve kullanım bakımından standart a yakın olacak bir ayna :D
pravoo alican aynen dediğin gibi aslında aynadan görüş çok iyi ama aynı ayna olsun katlansın...:):D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların hepsi diğer konuda konuşuldu isterseniz bakın diğer konuya sonradan yapıladabiliyor mevcut ayna üstünde oynamada yapılıyor uzun uzun konuşuldu bunlar..