Aydınlatma çalışmalarım.

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aydınlatma çalışmalarım.

Halojen yapıdaki gündüz farı sisteminede ledli olanada far açılmadan sinyal eklemek zor.HAlojen yapıda belki dıştan yapılabilir ama ampul kullanılması şart led olmaz ve zor olacaktır.

Kısaca sinyal çalışması için yapı sökülüp led dizaynı yada ampul ne kullanılacak ise çalışma yapmak kolay olacak.Far açılmadan çok zor.

Angel zevk ile alakalı bir seçenek.İlla konulacak diye bir şey yok.Kullanıcı yapacağı çalışmayı kendi istekleri dogrultusunda yapacağı işlevi olan ve işlevi olacağını düşündüğü ne ise şu an için bunların yapılmaması diye bir durum yok.Zaman ve imkan var ise ben yaptığım için söylemiyorum bu çalışmalara bakıp kendinizde yapabileceğiniz için bütün kullanılan parçalar belli temin edip yapılması bence artık zor değil.Paylaşımımın esas amaçlarından ve en önemlisi diyebilirim kafalardaki soru işaretlerinin oluşturduğu olumsuzlukların olumluluğunu göstermek.

Ayrıca özelimle alakalı sorunlarım olmadığı zaman genel olarak her gün forumda olmaya yardımım oalcak konulara bakmaya özen gösteriyorum.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oktay Bey merhaba. makyajlı edition aracıma, makyajlı kasa sport ledli far ile değiştirdim. soketleri taktık direk çalıştı sorun yok ancak gündüz farlar kapalıyken arıza ışığı yakıyor "gündüz sürüş farları arızalı" şeklinde, parkları veya farları açınca arıza vermiyor. bu sorunu nasıl çözebiliriz. teşekkürler.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oktay Bey mesajımı görmediniz heralde. hatırlatmak istedim. umarım bu konu hakkında bilginiz vardır.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DNT link' Alıntı:
Bu ürünün fiyatı nedir tam bilemiyorum ama 1500-2000 TL civarında bulunabilirse her şekilde daha karlı

Orjinal far ile oynamak hem masraflı hemde yedek farlar olmadığında ufak kazalarda yerine yenisini almak gerek ayrıca aynı işlemi onada uygulamak gerek oda ayrıca bir masraf Bu farın fiyatı  2000 TL ye kadarsa hiç düşünmeden alınır bu görünümü isteyenler için

Kendimiz uygulatmak istiyorsak orjinal farlara veda ediyoruz...
İçine uygulama yaptırmak için hem masraf hem işçilik veriyoruz...

Orjinal far fiyatı yapılan malzeme ve işçilik masrafı ile zaten bir dünya para oluyor ama yedeği olmuyor bu ürünü alıp orjinalleri rafa kaldırmak bana daha mantıklı geliyor

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

adRe J link' Alıntı:
Bu ürünün fiyatı nedir tam bilemiyorum ama 1500-2000 TL civarında bulunabilirse her şekilde daha karlı

Orjinal far ile oynamak hem masraflı hemde yedek farlar olmadığında ufak kazalarda yerine yenisini almak gerek ayrıca aynı işlemi onada uygulamak gerek oda ayrıca bir masraf Bu farın fiyatı  2000 TL ye kadarsa hiç düşünmeden alınır bu görünümü isteyenler için

Kendimiz uygulatmak istiyorsak orjinal farlara veda ediyoruz...
İçine uygulama yaptırmak için hem masraf hem işçilik veriyoruz...

Orjinal far fiyatı yapılan malzeme ve işçilik masrafı ile zaten bir dünya para oluyor ama yedeği olmuyor bu ürünü alıp orjinalleri rafa kaldırmak bana daha mantıklı geliyor
Orhan bu ürünler çok kalitesiz, üzerinde kullanılan mercek küçük çaplı ve kalitesiz. Orijinal fara yapılan uygulamada kullanılan mercekler 2010-2013 mercedes ve bmw mercekleri. Aydınlatma çok iyi, bu çin işi farların ön camları çabucak sararıyor, yükseklik ayar motorları çıkmıyor içeriden farı ayarlayamıyorsunuz. Nem alma olasılıkları çok yüksek, geceucusu.com üzerinde birçok şikayet konusu var aman uzak durun diye. Bu tür kalitesiz ürünlerle uğraşmanın hiçbir anlamı yok. Orijinal farların mercek montajı işçilik ve malzeme dahil 1000 TL, çıkma sıfır ayarında far çifti 400 lira. Orijinal farlar ucuz dert edilecek malzeme değil. Yenisi 350 lira çifti 700 lira, çıkmacılarda sıfır ayarında çifti 300-400 liraya alınabiliyor. Bizim araçlarda ledsiz edition farlar çok bulunuyor.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa senin farlar ne oldu? Umarım bitmiştir.   ;D Araç üzerinde çalışan halini merak ediyorum.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

huseyin0667 link' Alıntı:
Mustafa senin farlar ne oldu? Umarım bitmiştir.   ;D Araç üzerinde çalışan halini merak ediyorum.
Farlar bitti Hüseyin, sinyaller çok güzel oldu. Müsait bir zamanda video çekeceğim.