(AYDIN) ''daire satin almak'' (AYDIN)

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emlak işlerinde sana göre pahalı olan bana ucuz, bana göre pahalı olan da sana ucuz gelebilir. Evin konumu, manzarası, işçiliği, aksesuarları, kullanılan malzemelerin kalitesi, komşuların durumu fiyatı belirler. O nedenle görmeden, falancanın evini baz alarak uzaktan fiyat biçmemiz olmaz. Aynı binada iki daire düşünün, biri bakımlı olsun, diğeri bakımsız, şimdi bu dairelerin değerini nasıl belirlememiz gerekecek. Mesela 200 liraya da çelik kapı var 2000 liraya da.

haklisin savas abi ben bunu dusunmemistim ama ne biliyim iste o kadar super birseyde aramiyoruz ( yani opel varken mercedese binmek niye:D )

Bende size Didimi öneririm, ingilizlere satarız diye çok emlak yapıldı,başlangıçta aldılarda sonradan kendi kooperatiflerini yerli inşaat şirketlerince ortaklaşa kuruca bireysel olarak yapılanlar elde kalınca piyasa şişti . Daire şeklinde 2+1 leri 40 bine satmaya başladılar.70- 80 bine dubleks bile bulabilirsin.;)

40 bin euro mu ? yoksa TL mi ?

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tl'dir.;)

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o iyimis valla ustam bildiginiz bi emlakci falan varmi...izine gelince bi gidelim yanina adres telefon varsa iyi olur...oteki arkadaslarinda bildigi varsa yazabilirler veya emlakci varsa oda iyi olur

keyifli forumlar

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özgür ben bazen sahibinden com a girip bakiyorum sende bak kücükte olsa bilgi sahibi olursun.

emrah abi boyle sitede tanidik birisi olsa veya ne biliyim akraba falan ?

yani turkiyede olsak yolunu yordamini biliriz ama burda olunca isler zorlasiyor zaten 1 ay izine geliyoruz onuda ev aramakla gecirmeyelim demi...