Avuç taşlama aleti

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bu da fiyat/performans olarak güzel bir makinedir. crownu alırken attlasla arasında kalmıştım crownu tercih ettim D kolu nedeni ile. ömürlük gider size bu makine. ben crownu 120 tl ye alırken sanayide sormuştum 250 tl istemişlerdi yaklaşık 2 yıl önce.
D kollu olması dahamı iyi?
tecrübelerden faydalanmak isterim.
veya bu makinalara D kolu takılamazmı?

kxlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
D kolu olunca üstten de tutabiliyorsun(tutma açısı genişliyor) ben alıştım düz kol tuhaf geliyor şimdi ama olmazsa olmaz bişey değil elbet. sonradan bulunabilir D kolu servisinde filan olsa gerek. crown 1000-3000 devir aralığında attlas 600-3000 aralığında. kullanım açısından fark yok ikisi de parasını hakeden aletler. crownun taşıma çantası var attlasın olmayabilir(emin değilim)

makine sonrası uygun büyüklükte ped ve tablaları da temin edince set tamamlanır. içinden çıkan 20 cm lik ped ve tabla pek kaliteli değil. sadece makineyi 10 tl ucuza satsalar daha iyi

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LİNK bu ürünü önerir misiniz reklam amaçlı değildir tamamiyle bilgilendirme

kxlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ben olsam crown flex veya attlas bakardım bu fiyata çıkmışken. KL marka da kullananlar memnun.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Uzun lafın kısası, bu tür işlerde kaliteli malzeme ve bilinçli uygulama çok önemlidir. Ben her seferinde "aracıma sakın pasta uygulaması yapmayın" dediğim halde elemanlar mutlaka "bizim bildiğimiz en doğru olandır" mantığı ile çaktırmadan da olsa yüzeyel bir pasta uygulaması yaparlar. Yapılan her pasta işlemi boyadan götürür, bir kaç uygulamadan sonra araç aşağıdaki resimdeki gibi olur. Önceleri aracımın parlamasına çok önem verirdim, yılda 2 kere uygulama yaptırırdım, ama şimdi içim rahat, nasıl olsa boya elden çıktı diye 3 senedir hiçbir uygulama yaptırmadım, aracımın boyası aynen olduğu gibi duruyor.

sany1926.jpg

Aracın tavanındaki polisaj makinasının (hatalı kullanım sonucu oluşan) izleri ne kadar net değil mi? (araca boya koruma işlemlerini ben veya merdiven altı bir işletme yapmadı)

Son düzenleme:

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben birçok ürüne baktım, armutun sapı üzümün çöpü şeklinde hepsinde bir eksiklik ve kusur buldum. Bu nedenle bu konudaki en kral makina olan Makita yı aldım herkese tavsiye ederim.

kxlylmz

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sözkonusu makitaysa gerisi teferruattır :D

makita, dewalt, aeg, flex gibi markalar fiyatlarının hakkını verirler. hayırlı olsun.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O avuc taşlama makinalarla boyayı yakarsınız demedi demeyin an meselesidir...onların amacı zaten cilalama değildir...tavsiyem eksenter zımparalama makinasıdir...hem zımparalam işlerinde kullanırsınız hem cilalama yapacaksanız bununla derim ve fazla bastırma değil aynı noktada uzun durmamak kaydı ile zaten cilalama makinası içinde aynı kural geçerlidir.

1381_0.JPG

politur parçasını takarsınız cilalarsınız hız ayarları var yavaşa getirirsiniz,aynı zamanda başka işlerinizede yarar bu reklam amaçlı değildir biline :) Kendim yıllardır yapıyordum sonuç harika. dum diyorum makina almanyada kaldı bir getiren olmadı
images

Son düzenleme: