Atm önemli

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
diğer mailler gibi olmuş şu kadar kişiye gönderirsen havadan para yağcak göndermezsen kafana taş yağacak gibilerinden:)

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında mantıklı

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ciddi misiniz siz? Yani atm şifreyi ters girince şupheli bir durum olduğunu anlıyor,parayı veriyor veçaktırmadan polis çağırıyor...

Allah'ım şaka gibi...

Yahu beyler,hangi akıl-l selim,hangi gerizekalı olmayan,hangi mongoloyit yapıya sahip olmayan bilgisayar programcısı böyle bir şey yapar?Sinirleniyor insan yorumları görünce.Hiçbirinizin aklına gelmiyor mu 'parayı vermek yerine,ters girilen şifreyle bakiyeyi 0 ytl göstermek' fikri? Parayı verip polis çağırmanın mantığı nedir yahu?Bunu sadece ben mi düşünüyorum?Gaspçı'nın yüzü her halukarda kameraya yansır ya da yansımaz önemli değil.

Parayı verip polis çağırmak...
Bunu programlayan mühendis ya da yazılım şirketi,ters girilen karakterlerle bakiyeyi 0 (sıfır) gönstermek yerine,para verip polis çağırmayı daha mantıklı buluyor ve bunu da o banka kabul edip sisteme dahil ediyor.

Bu ve bunlara inananlar,sabit telefonlarla konuştuktan sonra kapatmadan 3 kere 'yıldız' tuşuna bassınlar,ardından da yerlerinde 3 kere zıplasınlar,görüşmenin tutarı karşı tarafa yazar...

paxer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler peki tersi düzü aynı olan şifreler nolacak. mesala 5555????? bence bu pek inandırıcı değil

corsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu programlayan mühendis ya da yazılım şirketi,ters girilen karakterlerle bakiyeyi 0 (sıfır) gönstermek yerine,para verip polis çağırmayı daha mantıklı buluyor ve bunu da o banka kabul edip sisteme dahil ediyor..

Bazı alarm sistemlerinde hırsız aracın içine girdikten sonra kapılar otomatikman kilitleniyor ve kumanda olmadan açılmıyor. Amaç polis'in hırsızı yakalaması. Acaba böyle düşünmüş olabilirler'mi.......:confused:

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ciddi misiniz siz? Yani atm şifreyi ters girince şupheli bir durum olduğunu anlıyor,parayı veriyor veçaktırmadan polis çağırıyor...

Allah'ım şaka gibi...

Yahu beyler,hangi akıl-l selim,hangi gerizekalı olmayan,hangi mongoloyit yapıya sahip olmayan bilgisayar programcısı böyle bir şey yapar?Sinirleniyor insan yorumları görünce.Hiçbirinizin aklına gelmiyor mu 'parayı vermek yerine,ters girilen şifreyle bakiyeyi 0 ytl göstermek' fikri? Parayı verip polis çağırmanın mantığı nedir yahu?Bunu sadece ben mi düşünüyorum?Gaspçı'nın yüzü her halukarda kameraya yansır ya da yansımaz önemli değil.

Parayı verip polis çağırmak...
Bunu programlayan mühendis ya da yazılım şirketi,ters girilen karakterlerle bakiyeyi 0 (sıfır) gönstermek yerine,para verip polis çağırmayı daha mantıklı buluyor ve bunu da o banka kabul edip sisteme dahil ediyor.

Bu ve bunlara inananlar,sabit telefonlarla konuştuktan sonra kapatmadan 3 kere 'yıldız' tuşuna bassınlar,ardından da yerlerinde 3 kere zıplasınlar,görüşmenin tutarı karşı tarafa yazar...

yeterki maille gelsin herseye inaniyoruz walla..

ben bunu daha oncede baslik olarak acmistim.. inanmayin diye..
yok msn parali olcakmis.. yok bu mailli 9 kisiye gonderirsen laptop kazancan fln fln..
daha neler neler.. insanin gulesi geliyoo yaa ayip olmasin diye bisey yazmiyodum walla..:kop:

bahattinkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sanmıyorum yoktur öyle bşy murat abimizin dediği gibi şifre 1111 se ne olacak ha bire polis gelir ozaman:D