atiker lpg kıtı hakkında

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenı corsa c 1,4 arac aldım aldıgım sahıbı 5bın km once atıker taktırmıs beylıkduzu bayısınde neyse aldım aracı arac daha 110 bın kmde araca ılk gazımı mılengazdan aldım depo bombos ıkaz ısıgı yanıyordu 20 tllık gaz aldım 89 km gıttı ikaz uyarısı verdı benzıne gectı sonraki gazımı shelden aldım 20 tlye 105 km gıttı yıne uyarı verdı tekrar sheldel aldım bu sefer fullettım buraya kadar bır sorun yok sımdı sorun burdan ıtıbaren baslıyor tanker sımıt 35 lt lık adam 25ten fazla koyamadı neyse uzerınden ucgun gectı araba su anda uzerındekı sayacta 105 km yaptı gosterıyor gaz bıttı benzın bıttı ama benzın ceyrek depodan fazla vardı ona ragmen bıttı 65 tlye 25 lt gaz aldım pompacı abı yerıne zor oturtum bunun gaz takma yerını degıstır demıstı ogun aracımda su anda gaz kokusu fln yok ama buyuk ıhtımal bıryerden kacırıyor gıbıme gelıyor cunku hem benzın bıtıyor hemde 65tlye 90 km gıdebıldım :S ne gıbı sorun olabılır arkadaslar lpgnın hala garantısı devam edıyor cok masraf acarmı ndn olabılır yardımcı olun lutfen?

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle olarak madem Garanti devam ediyor servisine gidip kaçak kontrolü yaptırın.Kaçak yoksa yeniden ayar yaptırıp deneyin. Beyinde yada enjektörlerinde sıkıntı varsa servis bunu ayar yaparken farkedecektir.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ıyıde soyle bısey var ılk gıttıgınde gıttıgın kmler cok full depo ıle cok az ya depoyu ful yapınca bı yerlerde gevsek bıseyler vardı kacırmaya basladı yada soyle bıseyde olabılır aracta gaza cok yuklendın arac kendını benzıne attı ayarı tam olmadıgı ıcın sende fark etmedın benzınde kullandın aracını benzınınde bıttı ama gazında kacak vardır kesın ben bı depoyu 110 tl ye fullettım kı ayarı yoktu bıde benım manıfoltu yanlıs delmısler sımsılerını ufak delıklı koymuslar (ben taktrmadım aldıgımda ustundeydı brc marka) cok yaktıgı halde 310 km gıttım senın kesın dedııgm gıbı fark etmedın benzıne gecırdın benzınn bıttı gazındada kacak var

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ıyıde soyle bısey var ılk gıttıgınde gıttıgın kmler cok full depo ıle cok az ya depoyu ful yapınca bı yerlerde gevsek bıseyler vardı kacırmaya basladı yada soyle bıseyde olabılır aracta gaza cok yuklendın arac kendını benzıne attı ayarı tam olmadıgı ıcın sende fark etmedın benzınde kullandın aracını benzınınde bıttı ama gazında kacak vardır kesın ben bı depoyu 110 tl ye fullettım kı ayarı yoktu bıde benım manıfoltu yanlıs delmısler sımsılerını ufak delıklı koymuslar (ben taktrmadım aldıgımda ustundeydı brc marka) cok yaktıgı halde 310 km gıttım senın kesın dedııgm gıbı fark etmedın benzıne gecırdın benzınn bıttı gazındada kacak var

aynen abıcım bende oyle dusunuyorum buyuk ıhtımal o benzıne gectı ama ben farkına varmadım gazdada kacak oldugundan ıkısıde bıttı ama sıstemlerıne edeyım benzıne gecıyor haber vermıyor yaa benım aklıma su takıldı bu daha garantı surecınde ben bu sıstemı sokturum parayı gerı alıp baska bır sıstem taktırsam? sonucta atıker ne abı yaa eskı aracımda lovato vardı fıstık gıbıydı 1 yıl kullandım tık demedıı yaa bu daha takılalalı 5000km oldum gaz kacırıyor :S bırde kafasına gore benzıne gecıyor ulan bız tasarruf olsun dıye lpglı kullanıyoruz sen kıme sorum benzıne gecıyon dımı?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahsen ben Atiker kullanıyorum ve çok memnunum, araçlarımız aynı ve kilometreleri bile nerdeyse aynı bak. Senin yaşadığın problemler usta hatası, montajla alakalı sorunlar. Gerek garanti kapsamında, gerek paran ile, işinin ehli, iyi bir ustaya komple elden geçirt o sistemi.