atiker lpg hakkında

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş bu markayı takanlardan hiç şu kadar kötü diye duymadım. ama bir sürü okudum bir arkadaşımda var çok yakıyor güzel değil sorunlu diye. burada sormak istiyorum gerçekten sorunlu mu? yoksa ucuz olduğu için insanlar ben bu kadar para verdim bunun ki ucuz kesin sorunludur diyip sallıyorlar mı? yedek parçadan anlayanlar bilirler konya malı dendi mi kötü maldır o :) bu da konya malıya acaba konyalılar kendilerini geliştirmişler mi yoksa hala aynılar mı :D

güven3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atikeri taktıralı 1 seneyi geçti hiç bir sorun yaşamadım ama sen kaliteli olsun dersen brc en kalitelisi

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Samimiyetle söylüyorum ki taktıralı 5 hafta oldu şimdiye kadar bi sorunla karşılaşmadık ort. yakıtıda 155ykr olarak hesapladık daha sonra sorun çıkarır mı bilinmez ama inşallah böyle devam eder.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten dıyer yabancı markalarda yerlı malı olarak atıker ın parcalarından kullanıyor messela tanker atıkerın ve antalya hava alanındakı patlamayı bılıyorsunuz sanırım taksının bagajında bomba patladı lpg tankerı patladı sandılar ama patlayan bomba atıkerın tankerı sayesınde yolcu ve sofore zarar vermemıs bır tank gorevını gormusdu

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim anladığım arkadaşlardan duyduğum kadarıyla atiker brc ya da başka marka hiç önemli değil önemli olan işçilik. İşçillik düzgün yapılmışsa sorun yaşamıyorsun gerisi servis ağı ile ilgili atikerde yerli, parça sorunu v.s. yok.
Benim arkadaşım kullanıyor memnun.

eh898

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizde de atiker var yaklaşık 1 yıl oldu çok şükür hiçbir sorun yaşamadık.gayet memnunuz.şunu da söyleyelim takan servis de önemli tabi ki.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki atiker fazla yakıyor diyorlar böle birşey olabilir mi? yoksa bunu söleyenler yanlış malzeme ve yanlış işçilikden mi oluyor?

eses38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence lpg de %60 işçilik %40 malzeme kalitesi önemli

aSiCeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de BRC var 2 aydır lanet ettim artık sanayiye gitmekten şimdide göstergesi çalışmıyor böle kullanıyorum ama benimki işçilikten oldu galiba işçilik gerçekten önemli..

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçilik olarakda ankaradaki distrübitör var onu düşünüyorum. zaten sorun olduğunda atiker oraya yönlendiriyormuş insanları gidin çözsünler sorunu diye. herhalde sorun çözen adamlar kötü bağlamazlar :) üstün otogaz sölediğim yerde. aslında çok düşünmeden taktırmak lazım ama korktuğum için birşey olacak diye taktıramadım 2 haftadır.