Astrama yazılım attırıyorum..

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astrama yazılım attırıyorum..

DERSİMLİ link' Alıntı:
özer ben hala şu araca olacak muhtemel zararlar konusunda takıntılıyım.

Uzun vadede ne getirir ne götürür bilinmez, arkadaşımda "h" kasa var ve tam 2.5 senedir yazılımla geziyor daha 1 kere görmedim şikayetini.. Zaten ben arabamı ömürlük almadım ileride satmayı dusunuyorum satarkende yazılımı kaldıttırırım satarım hayırlısı ile. Ama su an yazılım yaptırmakta kesin kararlıyım ki cok skıldım bayık viteslerden bayırlarda dururken 2 defa dusunuyorum :) umarım o hantalııgı gidicek

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

mehmet gazihan dizel araçlarda rüştünü ispatlamış bir usta özellikle cdti 1.3 leri iyi bilir internette araştırırsanız bir çok uygulamasını görürsünüz şimdiden hayırlı osun.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En iyisini yaparsınız. Zaten dizel araçlara gerekli diye düşünüyorum. Benim eki aracım olan Ford fiesta'ma bende yazılım attırmıştım. Çok çok memnun kalmıştım. Sizinde memnun kalacağınızdan eminim. Şimdiden hayırlı olsun...

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fiyat bilgisi paylaşma şansınız var mı ?

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zer link' Alıntı:
Uzun vadede ne getirir ne götürür bilinmez, arkadaşımda "h" kasa var ve tam 2.5 senedir yazılımla geziyor daha 1 kere görmedim şikayetini.. Zaten ben arabamı ömürlük almadım ileride satmayı dusunuyorum satarkende yazılımı kaldıttırırım satarım hayırlısı ile. Ama su an yazılım yaptırmakta kesin kararlıyım ki cok skıldım bayık viteslerden bayırlarda dururken 2 defa dusunuyorum :) umarım o hantalııgı gidicek

şimdiden hayırlı olsun, umarım uzun vadede herhangi bir problem yaşamazsınız  :)
Yazılımı kaldırtıp, aracı öyle satarım ilerde demişsiniz. Tek dileğim bunu satarken alıcıyla paylaşmanız :), kolay gelsin.

Not: Kötü niyetle söylediğimi düşünmeyin sakın , az kalsın 2. elden başı yanacak biri olarak söylüyorum bunu.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
mehmet gazihan dizel araçlarda rüştünü ispatlamış bir usta özellikle cdti 1.3 leri iyi bilir internette araştırırsanız bir çok uygulamasını görürsünüz şimdiden hayırlı osun.
Teşekkürler

ToBeCaReFuLL link' Alıntı:
En iyisini yaparsınız. Zaten dizel araçlara gerekli diye düşünüyorum. Benim eki aracım olan Ford fiesta'ma bende yazılım attırmıştım. ևok çok memnun kalmıştım. Sizinde memnun kalacağınızdan eminim. şimdiden hayırlı olsun...
Teşekkürler

recepakcay link' Alıntı:
Fiyat bilgisi paylaşma şansınız var mı ?

Ben 650 tl ye anlaştım ama bir kaç arkadaşım olursa yanımda eminim fiyatı düşürebiliriz.,
chiv link' Alıntı:
şimdiden hayırlı olsun, umarım uzun vadede herhangi bir problem yaşamazsınız  :)
Yazılımı kaldırtıp, aracı öyle satarım ilerde demişsiniz. Tek dileğim bunu satarken alıcıyla paylaşmanız :), kolay gelsin.

Not: Kötü niyetle söylediğimi düşünmeyin sakın , az kalsın 2. elden başı yanacak biri olarak söylüyorum bunu.

İyi niyetleriniz icin teşekkürler.. Kesinlikle sölicem ilanada özellikle not diye belirtirim :).. Gerci 1 ay 2 ay 1 sene sonra satmıcam aracımı o gune kadar ne olur bilinmez :)

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Özer link' Alıntı:

2,5 sene sorunsuz kullanım gayet iş rahatlatıcı bir referans. Yalnız tek aklımda takılan H kasada bildiğim kadarıyla dpf yoktu. Bizim araçlarda dpf sorun çıkartırmı? Gerçi dpf yi iptal edersin hatta daha hayırlı olur makina için. ECU bu duruma ne der bilmiyorum.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:

İstanbul ümraniye yeri cok basit

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:

http://www.chiptuning.com.tr/

Mega'nın en güzel yanı servisinde dyno olması. Öncesi ve sonrası ölçümlerle ne nedir rakamlarla konuşulması beygir tüccarlığı yapılmaması. Sanayi işi abi senin araba 125 beygir olmuştur şeklinde nitelendirmelerden uzak durmak lazım.