Astrama yazılım attırıyorum..

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astrama yazılım attırıyorum..

֖zer link' Alıntı:
Garantideyken yaptırmak bana daha mantıklı gelio en azından bişi olur program silinir servise gidilir bişi olmamış gibi gösterebilir :).. Garanti bitti bişi oldu hadi buyur burdan yak :)... Bu arada önümüzdeki cmtesi bi sorun olmassa aracım hazır hale gelicek

Bence bu mesajı silin. Aleyhinizde delil olarak kullanılabilir  cooll

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

gradient link' Alıntı:
650 uygun fiyat bence. ֖nder sen kaça yaptırmıştın?

- normalde ecufast 900'e yapiyor.
Ama biz 5 kisi yaptirdik 750'ye geldi..

- biz bu iki ustanin ayni motora sahip iki araca yazilim attirdik.  Biri polo gti, biri seat ibiza.. İkiside ayni motordur..

Bu iki araci bi cok defa yaristirdik abi.
Polo gti (ecufast alper bey)'in attigi arac, acaip pis fark koyuyor :)))

Hersey para deil. Usta onemli yani. ;)

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de yaptırmak istiyorum açıkcası 1 ve 2'de bayılma gibi bir rahatsızlıgım yok sadece sollamalarda  ivmelenmesini güvensiz buluyorum yalnız bu konuda çok basit bir mantık yürüteceğim;
 Bu aracı tasarlamış mühendisler 1.3 motordan neden 95hp güç üretti! 120 hp güç bu motordan sorunsuz bir şekılde alınabılıyorsa defalarca teste tabi tutularak ve tüm olasılıklar hesaplanarak üretilen bu motor neden 95 hp!  1.3 motordan 120 hp güç sorunsuz alınabılıyorsa opel bu uygulamayı kendısı neden yapmasın kı hele bu motor yuzunden bu kadar müşteri kaybederken? Bahsettiğiniz usta emınım işinin ehlidir ama uyguladıgı yazılımı bu motoru tasarlayan,  yapan muhendısler dusunememıs mı acaba!
֖zetle  2 -3 yıl sorun çıkarmayabılır ama sonrasında sorun cıkaracagını dusunuyorum hatta dusunmuyorum sorun mutlaka çıkacaktır, 50 kilo kaldırabılıcek bırıne 60  kilo verırsenız zaman ıcınde kasları kapasıtesının uzerındeki bu agırlıgı kaldıramayacak ,deforme olacak ve o agırlıgın altında kalacaktır..

edeso

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Astrama yazılım attırıyorum..

Super gercekten bende araştırma yapmıştım. Ama bir türlü cesaret edemiyordum. Yanliz aracin garanti dışı kalması söz konusu mu acaba

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benide bu söyledikleriniz korkutuyor gerçekten araçta telsafis zor arızalara sebep olacaktır. özellikle aracın turbo sisteminde, pistonlarda vs. yoksa bende çok ysptırmak istiyorum.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Soru:
Neden fabrikalar bu gücü standart olarak sunmuyor?

Cevap:
Araçların motorlarını geliştiren mühendisler böyle bir gücün var olabileceğini biliyorlar. Fakat fabrikalar dünya çapında farklı iklim koşulları, farklı kalitede yakıtlar, kullanıcıların araçlarının bakımlarına ne kadar özen gösterdikleri, eksoz emisyon normları ve pazarlama stratejisi gibi sebeplerden ötürü, araçların gücünü belirli miktarlarda düşürerek üretirler. Biz, üreticilerin bütün bu sebeplerden dolayı düşürdükleri gücü, aracından ne istediğini bilen ve araclarına değer veren kullanıcılar için tekrar açığa çıkarıyoruz.

* * *

Soru:
Aracımın artan gücü hangi devir aralığında etkili olacak?

Yaptığımız bütün uygulamalarda, aracın bütün devir bandını güçlendirmekteyiz fakat güç özellikle alt ve orta devirlerde daha çok hissedilir olacaktır.

* * *

Soru:
Aracımın motor ömrü kısalır mı?

Cevap:
Hayır kısalmaz. Motorun üretebileceğinden fazla bir güç üretmesi istenmediğinden, motorunuzun limitleri zorlanmadığından motor ömründe en ufak bir kısalma sözkonusu olmaz.

* * *

Soru:
Aracımın yakıt tüketiminde nasıl bir değişim olacak?

Cevap:
Aynı tarzda kullanımlarda özellikle turbo dizel araçlarda %20 ye varan yakıt ekonomisi sağlanır. Uygulamanın temelinde yakıtın daha verimli yakılması ilkesi olduğundan ve artık aracınız daha güçlü olacağından, daha az gaza basma ihtiyacı duyacak ve böylelikle yakıt tüketiminiz farkedilir derecede düşecektir.

* * *
NOT: ALINTIDIR...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Birçok kısmına katılıyorum da. Şu yakıt tüketimini %20 azaltma yazmasalar olmaz mı. Herkes tutturmuş bir %20 gidiyor. (:)

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç güçlenince kendine güven geliyor buda yakıtı etkiliyor doğan.  :D

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
araç güçlenince kendine güven geliyor buda yakıtı etkiliyor doğan.  :D

Etkilediğine eminim, hatta biraz da düşürüyordur yeri geldiğinde de. %20 dedikleri zaman kendilerini yakıt tasarruf cihazı ayarına indiriyorlar ona kızıyorum. (:)