Astradisiak :)

4frodisiak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[img=800x450]http://img37.imageshack.us/img37/1440/imag0402j.jpg[/img]

Yapılan işlemler; kapı içi kırmızı led.
Kapı kolları led.
Sisler xenon 15000k gök mavisi.
Amerikan parklar turuncu.
Arka stoplar siyah folyo kaplama.
Plaka ışıkları beyaz.

Arka stopların koyulaştırması kesinlikle müthiş bi görüntü yarattı ışıklar daha belirgin oldu ve eskisi gibi yayılmıyo artık frene basıldığında.
Xenon lar çok fazla belli ediyo kendini trafikte dikizden bi bakan bi daha bakıyo,polislerin özellikle çok dikkatini çekiyo yani Görüntü olarak amerikan parklarla kendini çok güzel tamamladı ama her yerde belli oluyosunuz ne kadar tavsiye ediyorum bende bilemedim :) Şimdilik yapılan işlemlerle beraber resimlerini koydum ilerleyen zamanlarda daha bi çok şey değişicek onlarıda paylaşırım. Varsa bi sorunuz sorabilirsiniz iyi forumlar :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astradisiak :)

aracınız çok güzel, Maaşallah nazar değmesin, ama Allah aşkına şu sislere xenon takmayın hem bi yararı yok hemde karşıdaki sürücülere zararı var. lütfen yanlış anlamayın ama karşıdaki sürücünün hayatını riske atıyorsunuz ben böyle gördüklerimi polise şikayet ediyorum. iyi forumlar.

astraxion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç çok güzel kazasız belasız kullanın. beyaz araca beyaz plaka lambası ve koyu renk stopları çok yakıştırıyorum ama nedense zenon sis farı ve kapı kolu ledleri sevemedim gitti.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah nazar değmesin.

4frodisiak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
aracınız çok güzel, Maaşallah nazar değmesin, ama Allah aşkına şu sislere xenon takmayın hem bi yararı yok hemde karşıdaki sürücülere zararı var. lütfen yanlış anlamayın ama karşıdaki sürücünün hayatını riske atıyorsunuz ben böyle gördüklerimi polise şikayet ediyorum. iyi forumlar.

Teşekkür ederim ama beni etmeyin 1-2 sene şunun tadını çıkaralım :) Zararı şu gibi olabilir kapalı alanlarda tavana kadar vuruyo ışık herhalde ondandır yani önümdeki aracın sürücüsünün gözüne vurabilir ama gece kesinlikle far gibi her yeri aydınlatıyo bence yararı bile olabilir diye düşündüm. Bazı mercedes ve bmw lerde fabrika çıkışı var xenon sis felan acaba onların ki özel bi sistem mi dışarıya zararı yokmu. Yani onlardan görüyoruz bizde yapıyoruz ister istemez :)

gradient link' Alıntı:
Cok guzel olmus. Allah kaza bela vermesin.

Amin hepimize kazasız belasız sürüşler diliyorum :)

astraxion link' Alıntı:
araç çok güzel kazasız belasız kullanın. beyaz araca beyaz plaka lambası ve koyu renk stopları çok yakıştırıyorum ama nedense zenon sis farı ve kapı kolu ledleri sevemedim gitti.

Kapı kolları aslında çok güzel duruyoda resimde gerçekten kötü çıkmış normalde bu kadar yayık değildir :) Yinede çok teşekkür ediyorum Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin hepimize :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sis farlarına takılan Xenonlar dışında çok güzel olmuş.  :)

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birçok aracın fabrika çıkışında xenon var ama hepsi mercekli.yani göze bir zararı yok.onun dışında aracınız çok hoş güle güle kullanın

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yanlışınız var hiçbir aracın fabrika çıkışlı beyaz xenon sis farı yok mercek sis farı var fakat beyaz değil zaten beyaz renk ne siste ne de yağmurda önünü aydınlatamaz. yerinde olsam ki bende yapacağım mercek sis taktırırım ama sarı renk, beyaz değil. bunun dışında kapı ledlerin çok başarılı olmuş yeri aydınlatması çok iyi. o da umarım sürekli yanmıyordur sürüş anında.

4frodisiak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
yanlışınız var hiçbir aracın fabrika çıkışlı beyaz xenon sis farı yok mercek sis farı var fakat beyaz değil zaten beyaz renk ne siste ne de yağmurda önünü aydınlatamaz. yerinde olsam ki bende yapacağım mercek sis taktırırım ama sarı renk, beyaz değil. bunun dışında kapı ledlerin çok başarılı olmuş yeri aydınlatması çok iyi. o da umarım sürekli yanmıyordur sürüş anında.

:)) şuan kapı ledlerinin sürekli yeri aydınlattığını düşündüm ona gülüyorum kusura bakmayın. yok yok sistemi şu şekilde yapmışlar kapı açıldığında,kontak kapatılıp anahtar çıkarıldığında,ve içeriden orta konsolun ışığını açtığınızda yanıyor. Sisleri gerçekten araştırmam gerekicek sanırım. o zaman beyazda kullanırım problem değil yani ışık konusunda beyaza biraz hassasımda :)