astradan leona geçiş

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamin aleyküm arkadaslar.
Sizlere bi sorum olucak. Bende astra cosmo bulunmakta.
Bu aractan leon 1.2 veya 1.4 tsi motor a gecmek mantiklimi sizce. Artilari yada eksileri ne olur benim icin??
Simdiden herkese yapacagi yorumlar icin teşekürler. .

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla eğer donanımı yeterli seviyede ve 1.4 motor dsg olması şartıyla kesinlikle düşünülebilir. Bence en olumlu yanları performans ve şansıman olur. En olumsuz yanı da opelin 2. elinin daha geniş olması yani leonu satmak istersen biraz beklemek zorunda kalabilirsin. Haa yeni kasa alacağını düşünürsek led ön farlar olmazsa leon u düşünme bence led farlar leonu gösteren en önemli şeyler. Tabi şahsi fikrim bu ama ne olursa olsun vw grubu bi arabaya geçmenin pek bi eksisi olacağını düşünmüyorum :)

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi arac var. Full. 2012 model. Takas teklif ettim olur dedi. Yeni kasa degil led li degil yani. Ikinci elinin olmamasida pek onemli degil acikcai benjm icin :) 2012 manuel 87.000 de leon. Benim 2007 179.000 de

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eklemeyi unuttum dizel dsg kullananlar arabanın garantisini uzatın diyolar çünkü arıza verebilen bir şanzıman. Ama benzinli araçlarda nasıldır bilrmiyorum. Ben dizel passat kullandım dsg gayet konforluydu ancak aynı araç olan bir tanıdığımın şanzımanı aracını boğmaya başlamıştı. Şans işi yani :)

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manuelse takas teklifi mantıklı olmuş bi sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum :) umarım araç temizdir :)

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler yorumlariniz için.
Bakalim sordum hasar veya pert kaydi varmi diye. Ilanina yazmamis. Temiz cikar ise takası yaparim

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astradan Leona geçiş sizi üzer.1.4 fr paket çok iyi ama üstüne 3-5 koyunca sport Donanım 1.6 dizel Astra alınabiliyor.en boş Leon 1.2 tsi performans olarak sizi memnun eder emin olun astradan az yakar.bana en son 48 bin TL fiyat verdiler Sıfır olarak.ama forumlarda kronik trim sesleri Yüzünden vazgeçtim.az daha bekleyip 1.6 cdti 136 hp Astra almayı düşünüyorum.leonun ikinci eli de sıkıntı.acele etmeyin iyi araştırın öyle ALIN sonra pişman olmayın.

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlar icin tesekkurler. Arkadasla gorustuk ve hasar kaydi oldugunu soyledi. Boylelikle geciste yalan oldu :)

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 cdti'dan sonra benzin deli ederdi zaten...

Fabrika verilerine kanıyorlar ondan.golf 1.4 tsi 6.5 lt falan diyor ama 9.5-10 lt den aşağı yakanı görmedim.araçta beygir olunca insanın basası geliyor.