Astra vites geçişlerinde rölanti oynaması

• Konuyu başlatan Ozkan3535
  • Başlangıç tarihi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bir ay içinde iki defa şanzıman yağını değiştirdim hocam, aldığım 4 ay oldu 12 bin TL masraf ettim bu sorunu için hala çözülmedi
Aracını o zaman bayiye götür konvektöre baksınlar bayi dışında opel ustan varsa iyi ancak ona götür her araca bakan usta opelden anlamaz

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ali üstadın dediği gibi orj. Cihazla bayide kalibre yaptırabilirsin şanzuman sanzuman açılıp yapılmış bu arada kalibre edilmeliydi

Alixxx

Kayıtlı Kullanıcı
20-Denizli
Siteyi ziyaret et
Bir ay içinde iki defa şanzıman yağını değiştirdim hocam, aldığım 4 ay oldu 12 bin TL masraf ettim bu sorunu için hala çözülmedi

Allah yardımcınız olsun ne diyeyim. İkinci el araçlarda da bu sorun var işte. Gerçi nasip bu işler sıfır da alsanız başınıza gelebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ve üstad aracın 1.6 benzin ise egr yok

O

Ozkan3535

Bilgi Girilmemiş
Ali üstadın dediği gibi orj. Cihazla bayide kalibre yaptırabilirsin şanzuman sanzuman açılıp yapılmış bu arada kalibre edilmeliydi
Ekspertiz de kalibreden bahsetmislerdi hocam,
Hafta içi Opel yetkili servise götüreyim hocam hem kalibresini yaptırıp denerim umarım çözülür sağolun 🙏

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ekspertiz de kalibreden bahsetmislerdi hocam,

Hafta içi Opel yetkili servise götüreyim hocam hem kalibresini yaptırıp denerim umarım çözülür sağolun 🙏
Bu ekspertizler sorun çıkmaz diyip bu şekilde onay veriyorlar sonra araçlarda sorun çıkıyor yazık üstad allah yardımcın olsun kalibre ettir sorun kalmaz devam ederse tork konvektörü kaçırıyor

O

Ozkan3535

Bilgi Girilmemiş
Allah yardımcınız olsun ne diyeyim. İkinci el araçlarda da bu sorun var işte. Gerçi nasip bu işler sıfır da alsanız başınıza gelebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sağolun hocam biraz da şansızlık elektronik parçalar her insana yaramıyor bundan önceki arabama aldığım fiyat kadar bakım yaptırdım olmadı düzelmedi kelepir fiyatina sattım adam aylar sonra arayıp teşekür etti arabanın hiç bir sorunu yok diye, buda o noktaya gidiyor şanzımanı indirsem 10 binden aşağı olmaz zaten,

O

Ozkan3535

Bilgi Girilmemiş
Bu ekspertizler sorun çıkmaz diyip bu şekilde onay veriyorlar sonra araçlarda sorun çıkıyor yazık üstad allah yardımcın olsun kalibre ettir sorun kalmaz devam ederse tork konvektörü kaçırıyor
Tamam hocam biraz tork konvektör arızalarına baktım internetten benzer sorunlardan bahsetmiş önce kalibre edeyim olmazsa sanırım tork konvektoru olacak onu da yapan ustaya götürürüm artik

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Tamam hocam biraz tork konvektör arızalarına baktım internetten benzer sorunlardan bahsetmiş önce kalibre edeyim olmazsa sanırım tork konvektoru olacak onu da yapan ustaya götürürüm artik
Aynen garanti verdiyse yapar üstad ilk etapta kalibre ile deneyin olmaz konvektör değişir sonra yine kalibre edilmeli ama ve yağı mutlak 40 50 binde bir değiş şanzuman