Astra Sport 1.4 T otoyol performansı hakkında..

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sport 1.4 T otoyol performansı hakkında..

GNSpower link' Alıntı:
Bir de az yaksa neler anlatacağım da Bülent, dediğin gibi işte, ah birde az yaksa. Ama performans güzel, hiç püü dedirtmedi bana.

Bu arada yaptığım hesaplara göre çok zorlarsak benden 2.5 insan bile çıkıyor. (:)
az yakmasından da geçtim de şu radarlar çok can yakıcı olmaya başladı. yolda polis bile yok koymuşlar kamerayı şlak resmini çekip evine gönderiyor. aman abim gak guk diyecek kimse bile yok :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Senin altına 180 liği verip bir hafta sonraki maceralarını dinlemeyi pek bi isterdim doğrusu :)

Televizyondan dinleyebilirdin bak.

Evet sayın seyirciler trafik terörü yine hortladı. Hortlatan trafik teröristi de hala yakalanamadı. Bir son dakika haberi sayın seyirciler, yakalanmış yakalanmış. Benzini bitmiş hıyarın. ((:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
az yakmasından da geçtim de şu radarlar çok can yakıcı olmaya başladı. yolda polis bile yok koymuşlar kamerayı şlak resmini çekip evine gönderiyor. aman abim gak guk diyecek kimse bile yok :)

Kamera çıktı mertlik bozuldu Halil abi. (:)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Kamera çıktı mertlik bozuldu Halil abi. (:)
aslında kamera korkusu yakıt ekonomisini destekliyor ama bir süre sonra can sıkıcı oluyor. hele soldan biri geçip gidince ona cevap verememek çok koyuyor :D

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
aslında kamera korkusu yakıt ekonomisini destekliyor ama bir süre sonra can sıkıcı oluyor. hele soldan biri geçip gidince ona cevap verememek çok koyuyor :D

Turbo araba almanın espirisi nerede kaldı, değil mi :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Turbo araba almanın espirisi nerede kaldı, değil mi :)

Geçenlerde zibidi bir Getz'i tam "Yazın ortasında ve güneşin tepede olduğu öğle saatlerinde hava 45 derece iken asfalta tükürülüp öylece 1 saatten fazla yatmış sakız" kıvamına getirmek üzere ayağımı gaz pedalına gömüyordum ki yukardaki kameralara takılan gözüm ile aniden "Tastamam yuvarlak bir taşı karşısındakinin alnı kabağına yapıştırmak için sapanı sonuna kadar gerdiğinde lastik koptuğu için hırsı içinde patlamış ağlayan haşarı velet" kıvamında olduğum yerde kaldım. Artık nasıl oturdu içime siz tahmin edin. (:)

Ha bu sayede eminim 30 liralık benzin kârım var orası kesin ama. (:)

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Geçenlerde zibidi bir Getz'i tam "Yazın ortasında ve güneşin tepede olduğu öğle saatlerinde hava 45 derece iken asfalta tükürülüp öylece 1 saatten fazla yatmış sakız" kıvamına getirmek üzere ayağımı gaz pedalına gömüyordum ki yukardaki kameralara takılan gözüm ile aniden "Tastamam yuvarlak bir taşı karşısındakinin alnı kabağına yapıştırmak için sapanı sonuna kadar gerdiğinde lastik koptuğu için hırsı içinde patlamış ağlayan haşarı velet" kıvamında olduğum yerde kaldım. Artık nasıl oturdu içime siz tahmin edin. (:)

Ha bu sayede eminim 30 liralık benzin kÖ¢rım var orası kesin ama. (:)

hahahahaha alemsin abi  011zaa

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:

Ha bu sayede eminim 30 liralık benzin kÖ¢rım var orası kesin ama. (:)

abi bu nasıl zincirleme sıfat üstüne sıfat tamlamasıdır ya .  :D :D :D

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
abi bu nasıl zincirleme sıfat üstüne sıfat tamlamasıdır ya .  :D :D :D

okullarda türkçe derslerinde işlenmeli vallla  011zaa

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu arada bugun aradılar 12 gun ıcınde gelıcekmıs araba:) yalan mı dogru mu bılmıyorum,cunku 1 bucuk ayda gelır demıslerdi..zaman gecmek bılmıyor:) nasıl atlatıcam bu süreci :)