Astra Sport 1.4 T otoyol performansı hakkında..

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Sport 1.4 T otoyol performansı hakkında..

UNS link' Alıntı:
Tabii yay yoksa Doğan abi :)

Bu arabanın yayı benim Tunç. Doğanbach 5 cm yay. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

CEM link' Alıntı:
011zaa 011zaa coilover doğan abim benim :D :D

Evet ayarım da kolay, araba ben binince 5 cm aşağı Sport mode, ben binmeyince kendi halinde Standart Mode. (:)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

CEM link' Alıntı:
abi sen tunc un arabaya binsen kim bilir araba ne olur ha bi dusundumde ohooo :D :D :D

Ferrari olur o Ferrari. (:)

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Geçen haftasonu aile büyüklerimizle Çeşme'ye gittik 5 kişi. Bonus ailesi gibiydik üstüne, 130 + 110 + 85 + 78 + 70 = 473 kilo ile arabanın istishab haddini tamam ettik. Üstüne bagajda da eşşek yüküyle eşyalar vardı, arabaya yüklenebileceğimiz kadar yüklendik diyebilirim. Sonuçta arabanın gidişinde, yokuşlarda çekişinde, motorunun sesinde hiç bir zorlanma ya da sıkıntı olmadı. İkisi hayvan üçü insan(+) beş canlıyı bagajı doluyken bile taşıyabilen bu araba 5 insanı rahat rahat taşır, aklınızda soru işareti olmasın. (:)
çok güzel anlatıyosunuz olayları :))

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

bbeerrkk67 link' Alıntı:
çok güzel anlatıyosunuz olayları :))

Birebir başımdan geçenler sadece. (:)

Bu arada haftasonu yine aile büyükleriyle Çeşme'ye gittik, hatta dönerken yandan bir ticari niyeyse bizimle kapışma ihtiyacı hissetti, ben sol şeritte 120'ye kilitli kendi halimde giderken geçildiği için mi alındı bilmiyorum yanımda hızlanmaya başladı. Arabada benim hanım ve annem de olduğu için babam biraz kıllandı haliyle ve bana "Biraz bas oğlum" dedi. Aha?! Babam bana bas dedi + önü boş otoban koşulları + yanda ezik bir ticari + içimde birikmiş gaz + uygun hava şartları = Kickdown

Röaahh diye kanırtınca gazı tabii haliyle 4. vitesten yeni bir kalkış yapmış bulunduk, babam "Hörst evladım, nereye, yavaş o kadar da demedim" derken 205'le gidiyorduk. "Vur dedik öldürdün" falan dedi babam ama sonra kulağıma doğru eğilip "Gidiyor da ha meret" dedi. İçimden de dışımdan da ehehehe dedim. (:)

Dip not arabada yine 5 kişiydik. (:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dogan hastayim senin su anlatim tarzina
Seni 2 kisi sayarsak 6 kisiyle o suratlere cikmak super
Ah bide az yaksa

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Dogan hastayim senin su anlatim tarzina
Seni 2 kisi sayarsak 6 kisiyle o suratlere cikmak super
Ah bide az yaksa

Bir de az yaksa neler anlatacağım da Bülent, dediğin gibi işte, ah birde az yaksa. Ama performans güzel, hiç püü dedirtmedi bana.

Bu arada yaptığım hesaplara göre çok zorlarsak benden 2.5 insan bile çıkıyor. (:)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Senin altına 180 liği verip bir hafta sonraki maceralarını dinlemeyi pek bi isterdim doğrusu :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mayısın son hafta sonu istanbula gittim geldim genelde 130 140km hızda ortalama tüketim 7.3 civarıydı. dün eskişehire gittim geldim 110 120km hızda tüketim 6.4 civarındaydı. bu arada ankara eskişehir yolunda ortalama hız kontrolü yapılıyor. çıkışlarda ve aralarda  kocaman levhada plakanız ve hızınız yazıyor.  eskişehire yaklaşırken bir levhada yine plaka ile birlikte o anki hız ve son bilmem kaç km de ortalama hızınız şu diye yazıyor. levhalarda yazan hız kadrandaki hızdan düşük, navigasyondaki hıza daha yakın yazıyor. 1-2 tanesinde oldukça düşük yazıyordu.