Astra Sıralı Sistem Acil

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc nin enjektörleri dışardan ses yapıyormus dediler lovatonun 2008 modeli çıkmış ben ondan taktırdım biraz tuzlu gelebilir fakat kalitesi mükemmel işçilikte çok düzgün oldu stepneye simit tüp attırdım montaj dahil 1500 ytl 10 taksite böldüler memnunum tavsiye ederim

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc nin enjektörleri dışardan ses yapıyormus dediler lovatonun 2008 modeli çıkmış ben ondan taktırdım biraz tuzlu gelebilir fakat kalitesi mükemmel işçilikte çok düzgün oldu stepneye simit tüp attırdım montaj dahil 1500 ytl 10 taksite böldüler memnunum tavsiye ederim
Brc aracın içinden fuyulacak kadar ses çıkartıyor.sana tavsiyem daha öncede dediğim gibi lavato ve iyi bir montaj.Simit takmanızı istemiyorum dostlarım çünkü allah korusun kaza anında özellikle arkadan kazalarda emniyettli değil.önce can sonra canan dikkat edelim.

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım ben tartarini taktırdım şimdilik Allah korusun bi sorun yok ve ben gayet memnunum çekisinden düşme gibi bi olayda yok aksine ben benzinden çok gazdan memnunum araba gazda daha iyi gidiyo.Bagajada fazla büyük tüp taktırma bence hem fazla yer kaplar hemde fazladan yük olur arabaya zaten her tarafta lpg var artık...Dolum yerinide alttan çıkar arkadasların dedıkleri gibi..

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta onemlı ıı bı ustada brc taktır bendede brc var hıc sorun yok

serdar640

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşim Bende De Astra G Vardi Klimasiz Olduğu Için Sattim. Benim Arabada Kme Diye Bi Italyan Marka Lpg Kiti Vardi Sirali Enjeksiyon çok çok Harikaydi Hiç Sorun Yaşamadim. Sor Soruşdur Eğer Taktirmadiysan Direk Taktir. Ben Kullandim Tecrübe Ettim önemli Bişey Yani Bana Güven...

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 1.4 arabaya tüp ne kadar mantıklıdır diye sorulabilir fakat opel yakıyor hele birde gezmeyi seviyorsan harbiden yakıyor tüp medeniyet gibi bişey aracı 160 binde aldık 10 bin km resmen anam ağladı bu benzin işinden 1.6 benimki ama yine içiyor hacmine göre tüpten sonra 65 liraya simit tüp doluyor paşa paşa 450km yaparsın ekonomik sürersen ha yolu buldummu basarım dersen 300 350 arası yaparsın buda yeterde artar bence bide insanın morali düzeliyor benzinli kullananlar bilirler 20 liraya 5 litre küsür almıstım en son bunda 20 lira diyorsun 11 12 litre alıyor insan moralleniyor :D:D + çekişte hiçbir problem olmadı ki bence dahada iyi gidiyor gaz yememe devir düşme gibi sıkıntılarda yok kaliteli yerde yaptırıp paraya biraz kıyarsan üzülmessin kanımca