astra sedan

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sport..bende sport aldım.nasıl araba var mı hoşuna gitmeyen bişesi

Dostum arabayı almışsın, niye bize soruyosun ki, doya doya bin işte :D Tek dikkat etmen gerekenler kör noktalar, araba kutu gibi bazen görüş açılarında sorunlar oluyor, onun haricinde az basarsan az yakar abanırsan çok yakar iyi gider bu kadar :D Yeni beyinlere sızabilen bir yazılım firması çıkarsa yazılımını attırıp 160 170hplere taşırsın arabanı.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2014 model dizeli asılırsan 26 kurus civarında yakıyor.motor performansı bakımından gayet güzel başarılı seri hızlanıyor. 0-100 10 sn civarında.performans bakımından gayet güzel. 1503 kg lık bir ağırlıgı var yol tutusu güzel rahat ve konforlu bir araç

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmirde bu aracı test ettim ve danışman eleman o kadar kafa birisiydi ki , bas yapıştır bu viraja 120-130 la gir , bak bişey olmucak tarzı söylemlerde bulunarak beni acayip gaza getirdi , bende gaz pedalını kökleyerek kullandım , performansı gayet iyiydi , hatta ondan inip 1.2 corsa ma binince noluyo lan! oldum :) zaten karşılaştırmayı bırakın ,boyle cumle ıcınde kullanınca bile çok abest kaçıyor :)
astra J kasa zaten goruntu açısından çok hoş ve guzel bir araba , ayrıca opelin 1.6 dizeli en sessiz dizel olarak seçilmiş hatta odul almış bir motor , ama açıkçası neden bilmiyorum Honda CRV nin 1.6 dizelini test ettigimde bg si daha duşuk olmasına ragmen , daha seri oldugunu söyleyebilirim , sanırım CRV 1.300KG idi belkide ondandır :)
Arabanız hayırlı olsun , kazasız belasız güzel ve mutlu gunlerde kullanmanız dilegimle...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
İyidir iyi...

1.6 dizel ile ne kadarsa o kadar olmuştur işte. Bence üstünde düşünülecek bir konu bile değil. Ben 1.3 ile bile oldukça zevk alıyorum.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ankarada cosmo stıll paket denedım kopek gıbı valla ses yok motorda artı mıs yanı:D