astra sedan

delikanlim9294

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar.2014 model astra sedan 1.6 dizel 136 beygir 320 nm tork sport model arabayı nasıl bilirsiniz.iyi veya kötü yönleri nelerdir.var mı kullanan arkadaş

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hocam sorduğun soru ahiret sorusu gibi geldiği için kimse bir şey yapmamış. Zaten bildiğim kadarıyla forumda da 1.6 dizel kullanıcısı yok birde bu sebeple yorum yazan olmamış. Aslına bakarsan bende geçenlerde test için gitmiştim ama ellerinde ki aracın hasar gördüğünü iddia ettikleri için süremedim. Ama sana şu kadarını söylim yakıt hariç her açıdan sattığın Vectra'yı aratır. Ayrıca benim kişisel yorumlarımı dinlemek istersen en başta arabanın içine binince uygun oturma pozisyonunu bulamıyorsun özellikle ön taraf çok sıkış tepiş geliyor. Haricinde milattan öncesine ait bilgi ekranları i30 atmosferi yaşatıyor. Birde o motorun torkuna çok güvenme kullanan arkadaşların söylediğine göre anca kendini taşımaya yetiyormuş. Demek istediğim çekiş problemi yaşatmaz ama ışıklarda kalkış yapayım , rolling'e çıkayım gti avcısı olayım , önüme çıkana tokat sallim kıvamında değilmiş.. Onun haricinde de eleştiri yapamam çünkü bilmiyorum. Gerisini de alınca sen eklersin şimdiden hayırlı olsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En yakın opel yetkili satıcısına gidip test edin, çünkü çok yeni bir motor ve forumda 1 kişi bile yok bu motoru taşıyan bir arabaya sahip olan. 10 dakikalık turlamayla sadece 1.6 dizel motordan beklenenleri verdiğini bilgisini verebiliriz.
1 yıldan önce sıfır veya 1 yaşında bir opel almak pek iktisadi olmaz çünkü opel yeni jenerasyon arabalara yöneldi, astra K ve yeni insignia yolda.

delikanlim9294

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En yakın opel yetkili satıcısına gidip test edin, çünkü çok yeni bir motor ve forumda 1 kişi bile yok bu motoru taşıyan bir arabaya sahip olan. 10 dakikalık turlamayla sadece 1.6 dizel motordan beklenenleri verdiğini bilgisini verebiliriz.
1 yıldan önce sıfır veya 1 yaşında bir opel almak pek iktisadi olmaz çünkü opel yeni jenerasyon arabalara yöneldi, astra K ve yeni insignia yolda.

hocam araba kötü diye mi kimsede yok yoksa yeni olduğu için mi kimsede yok.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:05 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 12:00 ----------

Hocam sorduğun soru ahiret sorusu gibi geldiği için kimse bir şey yapmamış. Zaten bildiğim kadarıyla forumda da 1.6 dizel kullanıcısı yok birde bu sebeple yorum yazan olmamış. Aslına bakarsan bende geçenlerde test için gitmiştim ama ellerinde ki aracın hasar gördüğünü iddia ettikleri için süremedim. Ama sana şu kadarını söylim yakıt hariç her açıdan sattığın Vectra'yı aratır. Ayrıca benim kişisel yorumlarımı dinlemek istersen en başta arabanın içine binince uygun oturma pozisyonunu bulamıyorsun özellikle ön taraf çok sıkış tepiş geliyor. Haricinde milattan öncesine ait bilgi ekranları i30 atmosferi yaşatıyor. Birde o motorun torkuna çok güvenme kullanan arkadaşların söylediğine göre anca kendini taşımaya yetiyormuş. Demek istediğim çekiş problemi yaşatmaz ama ışıklarda kalkış yapayım , rolling'e çıkayım gti avcısı olayım , önüme çıkana tokat sallim kıvamında değilmiş.. Onun haricinde de eleştiri yapamam çünkü bilmiyorum. Gerisini de alınca sen eklersin şimdiden hayırlı olsun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

test aracını kullandım zaten ama bi anormallik göremedim.kalkışları benzinli bi arabaya göre yeterli değil tabi ama saniyeler içinde devrini alabiliyor.bide yakıt gerçekten çok az.bi 10 km kullandım 6.0 litre çıktı.konfor olarakta c segmentine göre biraz küçük geldi doğru.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kullandım 10 km kadar ama öyle böyle asılmadım :D
turbo lag olayı azalmış. 1.3 cdti ile karşılaştırılmaz bile. çok zevkli geldi bana. dokunuyorsun tepki veriyor öyle bir motor...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 km kadar kullandım zaten neydim ne oldum diyesiye indim :D
tepkileri baya iyiydi ama astra j daha önce çok kullandım. kasa olarak hoş sadece ön cam direkleri biraz sıkıntılı dönüşlerde ama çoğu c segmentinde bu durum var...

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence fiyatı dışında kötü bir yanı yok. Tabi bu sadece Astra'ya has bir durum değil. Şu an bütün sıfır araç fiyatları aldı başını gidiyor.

Test sürüşü yapın mutlaka. HAtta birkaç farklı bayiye gidip fiyat alın ve pazarlık yapın.