astra sedan kapı rüzgar sesi

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2008 model astra sedan cosmo aracımızın 100km hıızdan sonra kapı rüzgar ses çoki rahatsız ediyor, serviste çözüm bulunamadı varmı içinizde bu konuya çözüm bulan? ne yapmalıyız?

06onur006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2008 model astra sedan cosmo aracımızın 100km hıızdan sonra kapı rüzgar ses çoki rahatsız ediyor, serviste çözüm bulunamadı varmı içinizde bu konuya çözüm bulan? ne yapmalıyız?
bendede astra g var sol kapıdan ses geliyordu fitili değiştirdim yine aynı ses geldi olmadı söktük kapıyı tekrardan ontajladık yok yine gitmedi bir kaportacı kapının arabaya kilitlendiği yeri bişey yaptı 1milim içerimi aldı ne ses şimdi var ama baya azaldı

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende yok ses:(

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında bu araçların içeriye hiç ses almaması gerekiyor. Kapı fitillerine baktığımda okadarda iyi kalite görünmüyor fitil çok yumuşak biraz sert olsa belki bu sorun olmayacak! Şimdi ne yapmalıyız bilmiyorum.

opellerin genelinde var bu kapı rüzgar sesi..

xeon_bilis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bende de var ve servise sorduk hepsinde var dedi .aynalar fazla büyük türbülansa sebep oluyor dedi geçiştirdi sanırım ama aynalar cidden büyük.

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede vardı kocaeli ernaz kaporta bölümündeki usta bir dakika gibi kısa sürede halletti.nasıl yaptı anlamadım

pritt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımda da rüzgar sesi çok fazla hissdiliyor. Kapı fitillerini değiştirmeyi düşünüyordum ama yorumlara göre huzuli bir masraf yapmış olacağım.

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fitillerde sorun yoksa genelde kapı ayarlarında oluyor. aç kapa zamanla düşüyor tabii. kaportacılara göstermek lazım.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sıkıntı bende de vardı.Çocuk arabada iken kapıları kilitleyince anahtarda içerdeydi.Kapıyı kanırtmak zorunda kaldım.Sağolsun kaportacı arkadaşım kapıyı düzeltti,kilit yerini içeri aldı ses kesildi.