Astra Sedan Dizel 111.yıl... Fiyat Fiyat Fiyat....

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben herzaman manuel derım :) ıstedıgım zaman bagırtırım ıstedıgım zaman susturum. ısın sakası bır yana easy astra hıc kullanmadım.corsa kullandım.ama ben dedıgım gıbı manuel tercıh edıyorum.he easy dede ıstedıgın zaman vıtes degısterbılıyorsun falan ama ben debrıyaja basmaktan keyıf alıyorum ne bıleyım.easy ler bana hep eksık gıbı gelmıstır.esp de olmayıversın aracımzda.o olsa bu sefer baska bırsey bulunur olmayan.konforun sonu yoktur unutmayın

Frankly35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ilgin için teşekkür ediyorum sanırım bende yarın senin gibi start veriyorum...eee Yurdum insanıyız gazla çalışıyoruz...İnşallah hakkımızda hayırlısı olur...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Essentia C'mon Paketli 1.2i Twinport tavsiye edilen perakende kampanya indirimi 4.800 TL , tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatı 27.229 TL
Ablam zaten 3 ay önce aldı 27.400e arada 100TL gibi indirimmemi 4.800TL indirim diyorlar...
Anahtar teslim fiyatlarıları ile tavsiye edilen satış fiyatları arasındaki rakamları karşılaştırıyorlar külliyen yalan!

cupido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün bayi aradım 2011 clasic hb almıştım 37 700 sordum 35 900 düşmüş bu nasıl bi adalet anlamadım gitti

onur kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ocak ayına kadar beklemek mi? çok sabırlısınız...