astra mın üstüne yumurta attılar

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra mın üstüne yumurta attılar

Eger kasıt varsa Allah belalarını versin. geçmiş olsun. umarım zarar vermemiştir.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi keresinde benim de başıma gelmişti artık kasti biri mi attı yoksa kuşlar yuvasından mı düşürdü bilmiyorum ama oldukça zor çıkmıştı. çok beklemeyin beklediğiniz her gün zararınıza. yumurta ve kireç araç boyasına oldukça zarar verebiliyor başıma geldiğinden söylüyorum 019cryy

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eski aracımda kuş pisliğini yakından tanımıştım, yeni Astra'mda ağaç reçinelerinin ne demek olduğunu öğrendim. Şimdi bir de yumurtanın faydalarını(!) öğrenmiş oldum. Araç boyasını korumak gerçekten de çok zor.

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yumurta inan hepsinden kotu egerki hemen temizlenmez ise kil islemi icinde gec kalinmissa cok uzucu gecmis olsun dusunmesi bile kotu boya gerekebilir

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tnrylsl link' Alıntı:
geçmiş olsun ... Aynı durum benim başıma geldi . Kaputuma yumurta attılar şun yumurta var kaputtu . Moralinizi bozmak istemem belki daha farklıdır sizinki ama ben hemen megiuarsa gitti bana söyledikleri 15 dakikadan sonra çok geç dediler uğraştılar çıkmadı . sonuç olarak kaskodan mecbur boyatıcaz
Gecmis olsun taner kardesim :(
Boyle adamlar helezon diye arabaya takip ustunde gezeceksin battle_Teroriste çekiççç

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yumurtanın bu derece kötü olduğunu yeni öğreniyorum.

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

İtiraf ediyorum: Çocukken yazlıkta yoldan geçen arabalara geceleri yumurta, domates atardık. 2-3 farklı noktadan aynı anda ateşlenen yumurtalar 'şanslı' olanların kapılarında, kaputlarında bomba misali patlıyor, şanssızların ise yazın açık olan pencerelerinden girip değdiği noktayı yerle-yeksan ediyordu. Maksat araçtakileri peşimize düşürüp 'macera' yaşamaktı!! Hatta özellikle içinde 3-4 kişi olan arabaları bekleyip hücuma geçerdik ki macera garanti olsun, yumurtalar boşa gitmesin. Şimdi aynısını bana yapsalar direkt yıkarım, o derece berbat bişey yani. Çocuklukta bile olsa affedilecek şey değil. Adamların levyeyi, takozu kapıp peşimize düşmesi bile azmış!!

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hokamola link' Alıntı:
İtiraf ediyorum: ևocukken yazlıkta yoldan geçen arabalara geceleri yumurta, domates atardık. Yumurtalar 'şanslı' olanların kapılarında, kaputlarında patlıyor, şanssızların ise açık pencerelerinden girip düştüğü yerde bomba etkisi yaratıyordu. Maksat araçtakileri peşimize düşürüp 'macera' yaşamaktı!! Hatta özellikle içinde 3-4 kişi olan arabaları bekleyip saldırırdık ki macera garanti olsun, yumurtalar boşa gitmesin. şimdi aynısını bana yapsalar direkt yıkarım, o derece berbat bişey yani. ևocuklukta bile olsa affedilecek şey değil. Adamların levyeyi, takozu kapıp peşimizden koşması bile azmış!!

Ben de birkez G.O.Paşa da arabalara yumurta atmıştım  :(

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun bu kuş ve kuş ürünlerinden çektiğimiz nedir
Eğer geç kalınmışsa maalesef sonuç boya gerektirebiliyor ama çabuk müdehale edilirse pasta cila ile hallolabiliyor
Bir arkadaşımın aracında olmuştu, çok can sıkıcı gerçekten

Astra J 2011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birde arabayı alalı 11 ay falan olduğu halde çok çizik var bir keresinde bir çocuk gördüm 10 yaşlarında falan basket topunu kaportada sektiriyodu cam kıralacağından korktum arabayı uzak bir yere çektim birde geçen hafta sürücü kapısının biraz önündeki selektörün hizasında 8 10 cm çizmişler arabayı herde bela buluyo :'(