Astra mı Bmw 1.16i mi=?

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence üzerinde bukadar konuşmaya gerek yok. Sapla samanı ayırmak lazım. Astra H'dan muzdarip çok arkadışımız var sıfırken bile dünya kadar sorun çıkarıyo, Eğer bu siteye takılan bi arkadaşımız ise BMW' yi seçmesi gayet normal aksi takdirde bile bile lades olurdu.BMW1,20 çok iyi olmuş arkadaşım adına sevindim doğru karar...:good:

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sunrooflu olduğu sürece 1.16 alırım astrayı unuturum

kesanlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece tipi ve çizgileri için içinde 1.4 motor olsa bile alırdım:)

arka camada büyük puntolarla SAHTE BMW, ÇEKEMEYEN ANTEN TAKSIN! yazdırırdım:) :)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra ve 1.16i sahibiyim ... yakıt tuketımını dusunmeyeceksen bmw al derim, benım ıcın aradakı tek fark iç hacminin darlığı bmw bıraz daha ufak kalıyor astranın ıc hacmının yanında bınınce anlarsın zaten..

kibritçi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw servıste premıum dıye gececek buda faturaya yansıyacak benım kanaatım

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw diyenler 1.16 yı hiç kullanmamışlar belli 1.16 katiyen tavsiye etmem
kendi sürüş izlenimlerim
bir arkası feci dar öyle böyle değil 2 kişi anca oturur tavanı alçak
yani aracın içi çok dar kendini hapisde hücrede gibi hissediyorsun kılostro fobin varsa zaten daralırsın alıcaksanda kesinlikle sunroof lusunu al..
iki 1 kasanın iç tasarımı koltuk döşemeleri v.b o kadar kaliteli değil 3 kasayla hiç kıyaslama yani..bmw ciler bile 1 kasaya sahte bmw diyor
üç 1.16 alıcaksan gitmiyor ve çok yakıyor alıcaksan 1.20d yada 1.20 benzinli tavsiye ederim..

sana astra alman için yazmadım bunları inan 1.16 kendi segmentinin dışında bile alınmıycak bir araba istersen astra da alma ama sakın sakın 1.16 alma tavsiyem..

1.20 d alırsın yada 1.20 alırsın o zaman başka ne olursa olsun o kadar eksisine rağmen bile sürüş keyfi ve perfromans için almışdır derim ama 1.16 da bunlarda yok..

Tam kelimeleriyle doğru yorum..20 yıllık arkadaşımda var M technic tek kapı 1.16 otomatik vites..gitmiyo ve arkadaşım ilk arabasından beri BMW kullandığı için gitmediğini bilerek aldım hızla performansla işim yok der her zaman. Ama dizayn olarak [dış görünüm ve orta konsol BMW sade şıklığı] Astra dan çok daha üstün evet..

rebel_police

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercedes mi Bmw mi? Tabiki Mercedes...

Bmw mi Opel mi? Tabikİ Bmw...

Opel mi Renault mu? Tabiki Opel...

Renault mu Fİat mı? Al birini vur ötekine...

Paran varsa (B)(M)(W), paran yoksa (B)in(M)eyi(W)e...

çözüm bu kadar basit...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş 1.20i mi almış?
iyi yapmış hayırlı uğurlu olsun.

ben de şunu anlamadım 1.18i de 2000 motor 1.20i de 2000 motor. sırasıyla biri 143 diğeri 150 hp ve arada neredeyse fark yok hızlanmaları 9,3 ve 9,2 saniye, son hızları 210 ve 213 km/sa.
yani bu 1.18i-1.20i olayı nedir yaa teknik verileri neredeyse aynı ve 1.18i çok daha az yakıyor?

42-43 bin TL bulursam ilerde ben de 2005 model 1.20d alacam 163 hp; 340 nm; hızlanma 7,9 sn. :)

Son düzenleme: