Astra Kalkışta titreme!

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhtemelen az gaz veriyorsunuz bende de astra g var spor ayakkabılarımla aracımı sürdüğümde hiç sorunum yokdur yanlız botlarımı giydiğimde gazı pek ayarlayamıyorum bazenleri diyorumki araba neden gitmiyor kalkışlarda biraz fazla gaz verirsen titreme olmaz hee baskı balatan bitikdir onuda bilemem ama genelde bu problemler gaz vermemekle alakalı

ahmetaydin0006

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Egr temizligi yapin arkadaslar en cok ondan yapiyor

artıkopelci

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Evet başıma geldi kaç yıldır kalkarken tekleme sorunu vardı bi türlü çözüm bulamadık beyin maf bobin buji değişti sorun ÇÖZÜLMEDİ katalitik tıkanıp yolda kalınca detaylı araştırmadan sonra egr ninarızalı olduğu anlaşıldı şu an sıkıntı yok şükür aracın zafira ayrıca arıza koduda vermiyordu

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Kardesim simdi bu araba kalkis yaparken titriyor diyorsun, bu titreme motor mu gaz alirken titriyor yoksa debrajdan ayagini kaldirirken mi? eger debrajdan ayagini kadirirken silkeliyorsa debraj da sorun var sertlesme den olur bitme ile alakasi yok burda bu konuda anlasalim....eger gaza bos da basarken sileleme var ise o zaman ateslemede problem var...veya egr de ..egr yi sök temizle...
Hocam nasıl temizlenir yada açılır anlatma şansınız var mi? Bende yapmak istiyorum da kendim evde..