Astra K Kullanan yada sahibi olan arkadaşım varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mert Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler değerli arkadaşlar Astra K Kullanan yada sahibi olan arkadaşım varmı? Corsa D sahibiyim ilerde araç değişikliğine gitmek istiyorum. Başka markalarda baktım ama Yeni Astra K baya hoşuma gitti. 0 km çok pahalı yine ikinci el düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Öncelikle selamlar bayağıdır göremiyordum :) Astra K, Corsa D'den sonra elbet güzel bir seçim olur tavsiye edebilirim, bu senenin başında yine aynı fiyat bandında ben tercihimi Mokka X'ten yana kullandım çok memnunum..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yakın arkadaşım Corsa D den Astra k ya geçti. mükemmel diyor başka bir şey demiyor. 136 beygirlik motoruna özellikle. donanım falan çok memnun.. Yakıt Corsa dan bile az diyor..

Mert Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için teşekkürler :)

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kuzenim aldı 2 ay önce dizel otomatik Astra K, direksiyona geçip bir süre kullandım. Corsa D' den sonra tabi ki sürüş ve donanım olarak üstün bir araç. Bana göre tek bir dezavantajı var o da arka camının daha ufak olması ve onun da alıştıktan sonra problem olacağını düşünmüyorum. Astra K yerinde bir seçim olacaktır.

Mert Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet güzel bir seçim olacak :) Ben Corsam için parçaları internet üzerinden fiyatları normal ama konu Astra k olunca işler tamamiyle değişiyor. Örnek Ön fren balatası Gm 340 lira arka fren balatası 250 lira :( Tabiki bana tuzlu gelecek çünkü bizde ön balata 50-60 lira Gm ise 90 lira! Böyle bir arabaya bineceksek eğer kesenin azını baya açmamız gerekecek sanırım :(

opelastrahbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra k 1.6 dizel otomatik aldım. 3 ay oldu. Araçtan inmek istemiyorum.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genel olarak güzel bir araç ama sadece HB tlpi var daha Sedanı piyasaya daha çıkmadı.Hatcback tipinin arka camı falan dar hele cam filmi falan varsa arka ve yan camlarda geri ve yan görüş geceleri sıkıntılı.Bagajı da biraz küçük.Yakıtı Ecoflex dizel ise ise gayet iyi.Konfor ve güvenliği sınıf standartlarında.Yanlız bence aracın güvenliğinden nispeten feragat ederek tavanda ve diğer yerlerdeki çelik barları koymamışlar.200 kg hafiflemiş böylece.

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford focus dizel al derdin bitsin. Corsadan az yakar çok kaçar. Servisle sanayi ile işin olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...