Astra K Fiyatları Hakkında

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra K Fiyatları Hakkında

O simdi asker link' Alıntı:
Yaw şu Octavia'nın içine D sınıfı denilmez mi  31agryyy Seat-Skoda o paralara alınacak arabalar değil...2010 model Octavia ile 2016 arasında hiçbir fark yok..Sadece biraz içte ve dışta şekil değişikliği. Hala aynı sıkıcı araba

Ortalama 82.000 TL ye Ocravia nın orta paket panoromik sunroof  lu 1.6 Dizel 110 Hp  geniş ve bagaj hacmi oldukça büyük bir aracını alıyorum internetteki fiyatlarına bakarak
http://www.skoda.com.tr/models/new-octavia/fiyat-listeleri/

Karşısına örnek olarak Astra K koyarsak eğer
1.6 Dizel Dynamic sunroof dahil anahtar teslim 88.000 TL hadi pazarlık ile 85 olsun ama Astra K bir hb Octavia ise Sedan bir araç sayılır

82.000 TL bandında octavia nın bana verdiği özellikleri başka bir araçta bulmak mümkün mü ve bunlar bilindik hangi araçlar

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben verdiğim paranın karşılığında ne aldığıma bakarım aslında ve octavia benim gözümde çok iddali bir araç olmamasına rağmen astra dan daha kullanışlı tamamen tercih meselesi Güncel astra sedan bir D segmenti havası vermez ama bir octavia kesinlikle D segmenti havasını veriyor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Yeni megane bence Astra K'dan daha güzel. Elbette Opel forumundayız ancak şahsi düşüncelerimizi de gizleyecek değiliz :D Sadece Megane otomatik dizel seçeneğinde 1.5 motora zorunlu kılmasıyla geride kalıyor. K'da 1.6 136 HP almak mantıklı gelebilir insanlara.

farselem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Yeni megane bence Astra K'dan daha güzel. Elbette Opel forumundayız ancak şahsi düşüncelerimizi de gizleyecek değiliz :D Sadece Megane otomatik dizel seçeneğinde 1.5 motora zorunlu kılmasıyla geride kalıyor. K'da 1.6 136 HP almak mantıklı gelebilir insanlara.

Astra' dan da Megane' a geçiş bence kolay değil. Hem algı hem önyargılardan dolayı. Açıkçası Astra' ya alternatif olarak sadece A3, V40, 1.16/8, A180 düşünebiliyorum. Premium markaların da içerisine oturduğunuzda verdiği his güzel. Bunun dışında performans, donanım olarak Astra açık ara önde.

Donanım zenginliği ve 136 HP' lik motor ciddi cezbediyor şuanda. Sadece J kasaya göre gözle görülür eksiklikler can sıkıyor. J kasa kullanmayan biri için K kasa tercihi daha kolay olurdu bu kesin.

aprilia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla opel çok çelişkili ve kararsız değişiklikler yapıyor. J kasa kadar iyi degil diyorsunuz ya J kasa iyi mi? 17" 5 kollu yapısal jant oldu 16" kapak. Bununla birlikte sağ sol havalandırmalardaki kroma benzer kaplama da yok edildi. Makyajsızdaki yol bilgisayarı farklı ve sanırım hız sabitleme yok. Yalıtım berbat ötesi. Yeminle ugultusu başımı ağrıtıyor. C-elysee sürdüm yeminle hissiyat birebir aynı.
Yahu adamlar ön kapı üstlerini yumuşak kaplama yaparken arkalara sert yapmış. Nereden çalsam da ucuza satabilsem demiş.
Boşa dememisler kimse kaliteli malını ucuza satmaz diye...

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Makyajdan önceki J kasayı kullanmanızı tavsiye ederim bulabilirseniz. Opel H kasada  da yaptı aynısını 2005 model yüksek modelden daha dolu.
Benim 2011 ve 2013 COSMO araca sahip oldum. İkisi arasındaki farkları daha önce yazmıştım fakat form bu hale gelince kaybolmuştur sanırım.
Mesela
-2013 de ön aydınlatma arasında kırmızı ambians aydınlatma yok tam vitesin üzerine vuran.
-Gözlük kabı yok.
-Kapı altlarında plastik kaplama yok ki bu parça sesi etkiliyor.
-Dizelde ön tamponda içeride 10 derece altına düşünce otomatik kapanan kapaklar yok. Bazı taksicilerin kışın ön tarafa karton koyması gibi.
-Bariz belli olmasa da plastik kalitesi biraz altlarda.
2011 den artıları ise dizelde yumuşayan debriyaj
-Dizelin o ilk kalkıştaki uğultusu biraz azaltılmış.
- Benim için krom kapı kolları o kadar.
Hatırlarsanız eklerim daha.
K kasa içinde aynısı olur ise ilk çıkan modelleri almak gerek.

farselem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Makyajdan önceki J kasayı kullanmanızı tavsiye ederim bulabilirseniz. Opel H kasada  da yaptı aynısını 2005 model yüksek modelden daha dolu.
Benim 2011 ve 2013 COSMO araca sahip oldum. İkisi arasındaki farkları daha önce yazmıştım fakat form bu hale gelince kaybolmuştur sanırım.
Mesela
-2013 de ön aydınlatma arasında kırmızı ambians aydınlatma yok tam vitesin üzerine vuran.
-Gözlük kabı yok.
-Kapı altlarında plastik kaplama yok ki bu parça sesi etkiliyor.
-Dizelde ön tamponda içeride 10 derece altına düşünce otomatik kapanan kapaklar yok. Bazı taksicilerin kışın ön tarafa karton koyması gibi.
-Bariz belli olmasa da plastik kalitesi biraz altlarda.
2011 den artıları ise dizelde yumuşayan debriyaj
-Dizelin o ilk kalkıştaki uğultusu biraz azaltılmış.
- Benim için krom kapı kolları o kadar.
Hatırlarsanız eklerim daha.
K kasa içinde aynısı olur ise ilk çıkan modelleri almak gerek.

K kasada kaput keçesi ve Watts' ı 1 seneden kısa sürede çaldılar bile. Opel dışında diğer markalarda da bu durum var mı merak ediyorum gerçekten.

SOY1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farselem link' Alıntı:
K kasada kaput keçesi ve Watts' ı 1 seneden kısa sürede çaldılar bile. Opel dışında diğer markalarda da bu durum var mı merak ediyorum gerçekten.

Watss baglantisi J kasada da sonlara dogru kalkmisti zaten.

J kasa da on gouste yumusa plastik kullanilmis demis bir arkadas,plastik degil tasti resmen j kasanin on gousu. K kasa J ye gore cok daha kaliteli ve guzel bir araba olmus.

aprilia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben eminim bir cok opel kullanıcısı tüm segmentteki arabalar segmentine göre aynı parayla satılıyor olsa bir daha opel almazlardı.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

farselem link' Alıntı:
Kaput keçesi sesi ne kadar etkiliyor bilemiyorum. Ben 2015 model test ettim bakmadım ama keçe vardır sanırım.
Wattss konusu muamma neden kalktı aracın ihtiyacımı yok yoksa tamamen ekonomik sebepler mi bilmiyorum.
K kasa J den  plastik kalitesi olarak üstün hele sessizlik konusunda bariz fark var.(1.3 ile 1.6 dizel kıyaslanmıştır)
Ama J de ön göğsün orta kısmı yumuşak alt ve üst kısımlar sert ֖n kapı üstleri yumuşak arka kapı üstleri sert.(aksini iddia eden arkadaşlarla farklı araçlar kullanıyoruz sanırım)