Astra J'nin Dizel Modelleri

tiamol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra J'nin Dizel Modelleri

drwaverunner link' Alıntı:
1.7 kullanan bir arkadaşımız vardı Belçika'dan Sn. Tiamol. O da sattı heralde aracını hiç sesi çıkmıyor.
Yok hocam daha satmadim. Aslinda su aralar satmaktan da vazgectim gibi. Çarşamba gunü aracı servisten aldım . Diğer 2 enjektorle uzaktan kumandanın alıcısı değişecekti. Bu sefer hayretler içerisinde kaldım çünkü sabahları motordan gelen gürültü kaybolmuştu. Anahtarda da sorun yasamadım . Ama sadece 2 gün kullanma imkanım oldu su an Prag'dayim araçta cumadan beri Amsterdam havaalanında Çarşamba dönünce söyle 1 ay falan büyük bir sorun çıkarmazsa satmaktan tamamen vazgeçerim .

Sesimin çıkmama sebebine gelince yaşadığım sorunlar yüzünden gercekten canım çok sıkılıyordu . Foruma girip sizlerin de yaşadığı sorunları okuyunca daha da soğuyorum araçtan . Umarım daha fazla sorun yasamam da foruma girecek cesaretim çoğalır :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

soğumayın sn tiamol
olsun daha geçen 250 bin tl lik porcshe yolda kalmıştı, çekici sahibine sordum noldu diye
araç 17 günlük arıza verdi diye
Bunlar her zaman olur bence hiç takmayın aracınızın keyfini çıkarın ki sizin araç 1.7 dizel
daha çok keyfini çıkarın biz de oda yok :)

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

duanka link' Alıntı:
bu durumun vergilerle ilişkili olmasıda saçma değilmi,insignianın 2,0 var..sonuçta 1,7 getirisin isteyen alır isteyen almaz,zorlamıı .bence satış politikası 1 yıla kalmaz 1,7 de 2,0 da gelir biz elimizdekileri satıp gelenleri alırız.sonraki yılda otmaik vitesleri gelir .gerçi yılbaşından bu yana benzn %20 dizel %30 artmış

%20 %30 değil... aman ne yaptınız.hükümetten birisi duyar biz az yapmışıs millet çok bekliyormuş falan der :D.. 20 kuruş ve 30 kuruş arttı :D

yoksa 3 TL olan Ocak ayındaki dizel şimdi 4 TL olması lazımdı %30 artsaydı.... ama yakındır :D

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bir yerde hata yapıyorsunuz.. Elbette bir işletme olan OPEL kendi gelirini düşünecektir.... Vergiler yüzünden farklı model getirmek belirli bir satış politikası yüzündendir... Bunu biz bilemeyiz herkes kendi zevkine göre ister elbette ama OPEL de bunu biliyor... 3000 civarında araç sattı TC de bu rakam daha da artacak... Bunların büyük bir çoğunluğunu düşük motor seçenekleri oluşturu örneğin 1.4T ve 1.3 dizel.... eee şimdi 1.7 ve 2.0 motor sokarak çok satan modellerinin satış rakamlarını da etkileyecek ancak onların kaybını karşılayacak kadar da 1.7 veya 2.0 satamayacak... böyle olunca OPEL yapmaz... Sİze bir örnek Astra Classic 3 Benzlin otomatik almaya çalışın bakalım ne diyecekler :D.... üretmiyorlar ve göndermiyorlar diye cevap alacaksınız. .çünkü yeni astra benzinli otomatik satamıyorlarmış öğrendik :D aradaki fark 10bin TL..

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Şu an opelde çoğu modellerin satışı zayıflamış,sebebi ise mart ayındaki zamlardan dolayı.Kasım ayından beri opel araçlarına 1500-2500 tl zam geldi

saint2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel çok keyfe keder iş yapıyor. Çok da emek vermeden 3. en çok satılan marka olunca ipe un serdiler. Opel yetkilililerinin BİLİNÇLİ olarak yaptıkları negatif olayları saysak....