Astra J Tesla Multimedia

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihazın ilk açılış süresi vekapanış süreleri nasıl? Cihaz tam açılmasa bile, geri vitese takınca kamera hemen devreye giriyor mu? Farlar yanınca ekran ışığı kendiliğinden azalıyor mu ve gece sürüş esnasında ekranın ışığı rahatsızlık veriyor mu? Usb çıkışlarını nereye ve nasıl verdiler? Baya bir soru sordum ama merak ediyorum, birde cihaz ve araç kapalıyken gögüsün tamamını resimini çekebilir misiniz?

• Beğen
Tepkiler: Hasip
G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Cihazın ilk açılış süresi vekapanış süreleri nasıl? Cihaz tam açılmasa bile, geri vitese takınca kamera hemen devreye giriyor mu? Farlar yanınca ekran ışığı kendiliğinden azalıyor mu ve gece sürüş esnasında ekranın ışığı rahatsızlık veriyor mu? Usb çıkışlarını nereye ve nasıl verdiler? Baya bir soru sordum ama merak ediyorum, birde cihaz ve araç kapalıyken gögüsün tamamını resimini çekebilir misiniz?
tamam olur su an iş dolayı dışarıda olduğumdan yakın zamanda video çekip yayınlarım

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Usta bizi de unutma
Merhaba aracı bir saat önce sattim
Açılış 20 sn geri görüs anında direksiyon duyarlı 10 üzerinden 9.6verebilorim
20190315_083948-jpg.2032
20190315_083939.jpg

Ekli dosyalar

• 20190315_083948.jpg
    20190315_083948.jpg
    175.9 KB · Görüntüleme: 714

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, kamera direksiyona duyarlı derken, çizgiler direksiyonun çeviriliş yönüne göre mi hareket ediyor? Ekran gece sürüşünde yansıma yapıyor muydu? Birde camlardan gelen ışık ekranda yansıma yapıyor muydu? Valla takıldıktan sonra aracın içini baya bir değiştirmiş, sanırım bundan taktıracağım.

G

gyazitekin

Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun, kamera direksiyona duyarlı derken, çizgiler direksiyonun çeviriliş yönüne göre mi hareket ediyor? Ekran gece sürüşünde yansıma yapıyor muydu? Birde camlardan gelen ışık ekranda yansıma yapıyor muydu? Valla takıldıktan sonra aracın içini baya bir değiştirmiş, sanırım bundan taktıracağım.
Evet direksiyon yönüne göre hareket ediyor yansıma yok gece kesinlikle yansıma yok hiç bir olmuşuz yani yok araca büyük bir ihtişam veriyor 10 üzerinden bir değer versem 9.6 olur
Gönül rahatlığı ile takılabilir fiyat aralığı 2400_2800 ARALAGINDA MONTAJ DAHIL

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim, sanırım tesla ekran taktıracağım, kısmetse eğer haziran ayında Llumar cam filmi, Lovato lpg ve ekran taktıracağım. 10" taktırmayı düşünüyordum sanırım teslaya doğru fikrim değişti.