Astra j sorularım var

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra j dizel aracıma difüzör ve egzoz ucu düşünüyorum. Yaptırırsam aracın garantisi bozulur mu? Ankarada bu iş için hem uygun fiyatlı hemde işçiliği iyi önerebileceğiniz yer var mı? Ayrıca yaptırırsam nasıl yaptırmalıyım sizce link veya fotoraflarla cevaplarsanız sevinirim :) Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Mesajını yeni gördüm (son zamanlarda günümün büyük bir kısmı sanayide ve hastanede geçiyor). Benim görüşüme göre difüzör ve egzoz ucu aracın garantisini bozmaz, ama egzozun geneline müdahale edersen iş değişir. Nerede yaptırırsan yaptır ucuz, basit, kötü bir ürün kullanma. Bu tür ürünlerde fiyat kalite ile orantılıdır.

creature33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum araç zaten yaptırmasanda kendini gösteren güzel bir araç. illa kafama koydum yaptırcam dersende kendine güzel bir difüzör vr egsoz ucu seçmen hoş olur ilk başta bunun için instagramda eğer takip ediyorsan astrajteame bak orda sor nerde kaca yaptırmışlar beğendiklerine ruslarda iyi bir kaç araç var hoş olan onlarada bak olmazsa aklına yatanı burda paylaşırsın giden olursa sanayi vb yerlere fiyat sorar araştırırz.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mumkunse egzosta elektrot (kaynak) degdirmeyin , sensor arizalarina sebep oldugunu duymustum , vidali veya kelepceli egzost uclari daha saglikli sanki.

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim :) olcay bey dediğinizi araştırcam haftaya bi kaç yere bakmaya gitcem. Bu aralar benim pejo turbo isticek gibi o masraf çıkmazsa yaptırıp fotoları paylaşırım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk