astra h 1.3 satıp, astra j 1.4 t almak şu sıralar nasıl olur

wukaat3838

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra h 1.3 cdti arabamın çekişini zayıf buluyorum 1-2-3 vitesler kan ağlıyor 4-5-6 vitesler mükemmel.
arabam elegance donanım 32 isteyip 30lira üzerine satıp, astra j alsam 1.4 turbo lpg enjoy plus için 1 parça çamurluk boyalı 55bin km 20bin kağıt üstünde hasar kaydı olan arabaya 36 lira versem sizce nasıl bir seçin olur.astra k çıkarsa değer kaybedermi yada h satılıp j alsam iyi edermiyim fikirkerinize ihtiyacm var
arabam resimdekidir
7ddbd2bbcabc4bd8c1ac04e514c0b548.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence maceradan öteye geçmez. yazılım yapmanızı tavsiye ederim.

1,4 t astralar 140 hp gibi gitmiyor kasa olarak ağır.. astra k yıl sonu gelecek. bu yuzden astra j düşer diye tahmn ediyorum

wukaat3838

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar başka fikir vercek yokmuu

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dumppipe yaptırıp yazılım yaptırdığınızda focus 1.6TDCI dan az daha istekli gidiyor. 125hp/270nm gibi bir güç elde ediliyor motordan. Astra J tamamen hikaye, minicik gövdesiyle vectra C den daha ağır, daha verimsiz, jenerasyon farkına göre iyi bir araç değil bence.

Ahmet_77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar başka fikir vercek yokmuu

astra f hb kasa - honda ve toyotayı andırıyor
astra g hb biraz mercedesin bazı modellerini andırıyor birazda toyota gibi.
astra h neyi andırıyor ? minicooper ?
astra j ?

diyeceğim şu ki opelleri severim ama. astra h nin kasasını sevemedim gitti.

bende astra g yi değiştirecek olsam astra h almaya değmez diyorum. 1.3 motor palioyu mu bu ? c sınıfı araca hiç yakışmıyor bence.

astra g de arka ortada kol dayama vs vs.... astra h de ne var ? astra j de yan şerit bile yok.

gerçekten araçlardan hiç anlamıyorum ama 1.3 motor bana ufak gibi geliyor. belki tek kapılı opel astra h performanslıdır. hani oluyorya 1.9 - 2.0 motor =)

yada ford focus falan bakın.

benim boşta en az 40 bin lira param olsa gider başka marka araç alırdım.

Son düzenleme:

wukaat3838

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dumppipe yaptırıp yazılım yaptırdığınızda focus 1.6TDCI dan az daha istekli gidiyor. 125hp/270nm gibi bir güç elde ediliyor motordan. Astra J tamamen hikaye, minicik gövdesiyle vectra C den daha ağır, daha verimsiz, jenerasyon farkına göre iyi bir araç değil bence.

kardeşim cevabın için tşk ederm arabam exper raporunda 90hp verdi downpipe ve yazılım kayseride yok sanırım nasıl olacak bu işker nedir açarmısın biraz

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TAMAMEN hikaye?

Minicik gövde?

Astra J HB, güncel kasa Doblo'dan daha uzun. Vectra C'den ise sadece 200 mm daha kısa ama daha geniş.

Sedan Astra J ise Vectra C'den uzun ve geniş. Bil istedim...

Son düzenleme:

wukaat3838

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar fikri olanlar bilgisini paylaşabilirse çok sevinirim

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her iki araca sahip olmuş biri olarak fikrim:

Astra H satılıp Astra J alınır mı derseniz: Hiç düşünmeden alınır hem de.

Ama sizin bahsettiğiniz şartlarda değil. 1.3 Astra H satılıp, ne olduğu belli olmayan LPG'li 1.4T alınmaz. Yakıt sorun olacaksa zaten LPG'siz ve çok temiz olsa da 1.4T alınmaz.

Araçtan eminseniz, sahibini tanıyorsanız vb. mevzu değişir ama bu halde ben almazdım.

Değer kaybı konusunda ise J kasa bence değer kaybetmez çünkü K kasa ucuz olmayacak. J kasa çıktığında da H kasa değer kaybetmemişti mesela. Zaten 2. el düşündüğünüz için değer kaybı olsa bile minimum düzeyde etkilenirsiniz. Bu konuya değil araca odaklanın.

ozgurce80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba bence astra j 180 hp modelini almanızı tafsiye ederim performansı sizi fazlasıyla tatmin eder bence

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi