ASTRA J SEDAN EDİTİON KOL DAYAMA SORUNU

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ASTRA J SEDAN EDİTİON KOL DAYAMA SORUNU

sallierim link' Alıntı:
Sıkıntı şu ki Türkiyedeki edition araçları kol dayama var diye sattılar..en baştan yok deselerdi zaten kimse sorun etmezdi..
gerçek şu ki hiçbir bayi edition araçlar bayiye inene kadar kol dayama olmadığını bilmiyordu. hb edition olunca sedan da gelir sandılar ancak parça tedarikçisi parçayı yetiştiremiyince kol dayama gelmedi.  aslında bunda ne bayinin nede satıcının suçu var. buradaki asıl sorun araç yetiştirmek uğruna araçları eksik donanımla gonderenlerde.

gulumsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben anlam veremdim zaten bu opelin isine gun gectikce nerden calsam diye dusunuyor aracim 2012 model 2013 editiondan daha ozellikli daha uyguna aldim benden onceki modellerdr benden daha ozellikli bu sekilde sacmalamaya devam ederse muateri portfoyunu kaybeder.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel her sattığı arac başına 939 euro zarar ediyor sanırım bu yüzden araç donanımlarını kısıyor. bi yerden çıkarması lazım seyytannn

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
gerçek şu ki hiçbir bayi edition araçlar bayiye inene kadar kol dayama olmadığını bilmiyordu. hb edition olunca sedan da gelir sandılar ancak parça tedarikçisi parçayı yetiştiremiyince kol dayama gelmedi.  aslında bunda ne bayinin nede satıcının suçu var. buradaki asıl sorun araç yetiştirmek uğruna araçları eksik donanımla gonderenlerde.
hocam iyi güzel diyorsun da bayiler bunu bilmiyorsa eğer müşteriyi magdur etmemek adına birşeyler yapmalıydı.ben bayimden açıkca bu kol dayama ünitesinin takılmasını talep ettim.kendileri bunu yapamayacaklarını değerinin 1200 lira oldugunu söylediler.tamam dedim yapmayın.derken cosmo bir HB araç kazalı bir şekilde serviste duruyordu.1900 kmde araç perte çıkmış.yani yeni.bu araç perte mi çıktı dedim evet dediler.hurdacı/çıkmacılara mı verilecek dedim.cevap yine evet.dedim o zaman kol dayama ünitesini bana takın.cevap hayır.müşteri memnuniyeti adına bunu yapabilirlerdi.çözüm isteyen adamlara her türlü çözüm var.

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SATILIK PERT ARAÇTAN, YAN SANAYİ ...VB. MANUEL EL FRENLİ KOL DAYAMALI ARA KONSOL ÜNİTESİ OLAN VAR MI?

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
hocam iyi güzel diyorsun da bayiler bunu bilmiyorsa eğer müşteriyi magdur etmemek adına birşeyler yapmalıydı.ben bayimden açıkca bu kol dayama ünitesinin takılmasını talep ettim.kendileri bunu yapamayacaklarını değerinin 1200 lira oldugunu söylediler.tamam dedim yapmayın.derken cosmo bir HB araç kazalı bir şekilde serviste duruyordu.1900 kmde araç perte çıkmış.yani yeni.bu araç perte mi çıktı dedim evet dediler.hurdacı/çıkmacılara mı verilecek dedim.cevap yine evet.dedim o zaman kol dayama ünitesini bana takın.cevap hayır.müşteri memnuniyeti adına bunu yapabilirlerdi.çözüm isteyen adamlara her türlü çözüm var.

Kardeşim pert aracın parçasını sana veremezler o parça bayiye ait değil çünkü kasko şirketi hasarlı arabayı alııyor, ihale usulü ile hasarlı halde satışını yapıyor, eğer araç çok çok kötü durumda onarılmayacak şekilde ise şirketlerin pert araçlardan çıkan parçaları toplayan çıkmacıları var onlar gelip alıyor.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen pert araç zaten firmaya ait değil kasko hem iç hemde detaylı düş resmini çeker böyle bir şey yapmaları bayiliklerinin elinden alınmasına bile sebep olabilir. Ha başka çözüm olabilirmiydi olabilirdi belki

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
aynen pert araç zaten firmaya ait değil kasko hem iç hemde detaylı düş resmini çeker böyle bir şey yapmaları bayiliklerinin elinden alınmasına bile sebep olabilir. Ha başka çözüm olabilirmiydi olabilirdi belki
tabiki aracı teslim etmek zorunda ancak bana teslim ettikleri çıkmacı ile aracı olup o kol dayama ünitesini alabilirlerdi.neticede çıkmacı zaten parçaları satmak için alıyor.hem onların işi görülürdü hem de benim.kendi işimizi kendimiz yapacagız anlaşılan..

ibida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kol dayama sorununu çözen var mı?

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

olursa biri banada haber versin